Łyżwy, ruszaj na lodowisko z intersportem

FILTRY

Cena

Akcja

Salon

Białystok
Alfa
Bielsko-Biała
Sfera
Bydgoszcz
Focus
Częstochowa
Galeria Jurajska
Gdańsk
Madison / Salon zamknięty
Gdynia
Centrum Riviera
Gliwice 
Factory Gliwice Outlet
Gorzów Wlkp.
Galeria Nova Park
Kalisz
Galeria Amber
Katowice
Silesia
Galeria Katowicka
Kraków
Zakopianka
Galeria Bronowice
Łódź
Manufaktura
Olsztyn
Galeria Warmińska
Dekada
Poznań
King Cross Marcelin
Galeria Pestka
Posnania
Avenida
Radom
Galeria Słoneczna
Rzeszów
Millenium Hall
Warszawa
Złote Tarasy
Arkadia
Galeria Północna
Galeria Mokotów
Centrum Handlowe Atrium Promenada
Zakopane
Wierchy
Zielona Góra
Focus Mall
OUTLET
Łyżwy regulowane dla dzieci Firefly Flash IV Boy 420006
29-32 33-36 37-40
WYPRZEDAŻ
Ochraniacze na łyżwy Firefly Blade Protector 419930
-
OUTLET
Łyżwy męskie Firefly Phoenix III 420020
43 44 45
WYPRZEDAŻ
Łyżwy regulowane dla dzieci Firefly Double Runner II JR 419980
18-24 25-30
WYPRZEDAŻ
Łyżwy męskie FILA Primo QF 010421010
42.5
789,99 od 461,69
Od 789,99
OUTLET
Łyżwy męskie K2 2022 F.I.T. Speed Ice Pro 25G0420
42 42.5 43.5 45
OUTLET
Łyżwy hokejowe męskie CCM Tacks AS-550
42 47
WYPRZEDAŻ
Łyżwy dla dzieci K2 Raider Ice 25G0110
S/29-34
499,99 od 269,99
Od 499,99
WYPRZEDAŻ
Łyżwy figurowe damskie K2 Alexis Figure Blade 25G0610
38 39.5
WYPRZEDAŻ
OUTLET
Łyżwy damskie Firefly Phoenix III 420018
38
399,99 od 215,99
Od 399,99
WYPRZEDAŻ
Łyżwy damskie FILA Chrissy LX 010415072
38 39
WYPRZEDAŻ
Łyżwy damskie FILA Primo Lady 010421025
37 38.5
539,99 od 315,89
Od 539,99
OUTLET
Łyżwy damskie K2 Alexis Speed Ice Pro 25G0520
36.5 39 40 40.5
WYPRZEDAŻ
Łyżwy damskie TECNOPRO Phoenix L 2.0 296970
38 39
WYPRZEDAŻ
Ochraniacze na łyżwy Firefly Blade Protector 419930
-
Obejrzałeś/aś 18 z 18 produktów

Jazda na łyżwach dostarcza wielu atrakcji całej rodzinie! Znajdziesz tutaj łyżwy damskie, męskie, a także dziecięce. Posiadamy łyżwy zarówno do jazdy rekreacyjno - amatorskiej jak i dla profesjonalistów. Wszystkie oferowane łyżwy są wysokiej jakości znanych i cenionych marek. Z pewnością wybierzesz model dla siebie dzięki wielu rodzajom i rozmiarom. Zatem... zanim ruszysz na lodowisko - wybierz łyżwy!
Łyżwy sposobem na zimową nudę!

Łyżwy, a właściwie jazda na łyżwach jest jedną z najpopularniejszych zimowych aktywności. W wielu miastach i miasteczkach w sezonie zimowym, tworzone są lodowiska. Są to miejsca gdzie dzieci, młodzież oraz dorośli wykorzystują łyżwy do zimowych szaleństw. Na nogach zimowych akrobatów można zauważyć łyżwy Bauer, Tempish, Fisher i K2.

łyżwy męskie

Osoby, które trenują łyżwiarstwo często trenują na dużych i profesjonalnych lodowiskach. Dla nich dobre łyżwy figurowe to podstawa. Odpowiednio dobrane zapewniają komfort na treningach i niezawodność na zawodach bądź pokazach. Łyżwy te są jednymi z najczęściej wybieranych i kupowanych rodzajów łyżew. Korzystają z nich nie tylko zawodnicy trenujący łyżwiarstwo figurowe ale i wielu amatorów. Znakomicie nadają się również do początkowej nauki jazdy na łyżwach.

W sklepach znajdziesz również różnego rodzaju łyżwy hokejowe. Po takie łyżwy chętnie sięgają głównie Panowie. Stanowią podstawę sprzętu osób, które grają amatorsko bądź zawodowo w hokeja na lodzie. Ten rodzaj łyżew odznacza się dużą dynamiką jazdy i zwrotnością. Największą popularnością tego rodzaju łyżew cieszy się marka Bauer oraz łyżwy Tempish.

Łyżwy jak widać muszą być odpowiednio dobrane do planowanej aktywności. Na ogólnodostępnych lodowiskach istnieją także wypożyczalnie łyżew, jednakże dużo lepszym i bardziej higienicznym rozwiązaniem jest posiadanie własnych. Dla osób często jeżdżących oraz trenujących zawodowo, w grę wchodzą wyłącznie własne łyżwy. Zatem, jakie łyżwy kupić aby były dobre i funkcjonalne?


Łyżwy męskie solidne i dobrze dopasowane.

łyżwy

Łyżwy męskie muszą być bardzo dobrze dopasowane do stóp. Zwróćcie też uwagę na rozmiar. Mężczyzna, który ma szeroką i długą stopę może mieć problem z dobraniem łyżew. Muszą być one wykonane z bardzo dobrego jakościowo materiału. Mężczyźni wybierają raczej łyżwy do jazdy szybkiej, czyli łyżwy hokejowe. Są one wytrwalsze i agresywniej wyglądają na nodze. Mają sztywną cholewkę, więc utrzymają kostkę w odpowiedniej pozycji. Zabezpieczy nogę też przed zwichnięciem kostki i innymi urazami. Jeśli jednak wolicie wolniejszą jazdę, bardziej rekreacyjne polecamy łyżwy figurowe. Zapewniają one większą swobodę ruchu i są dużo lżejsze.

Łyżwy damskie lekkie i wytrzymałe!

W naszej ofercie znajdziecie też łyżwy damskie. Równie ważne jest dopasowanie ich do kobiecej stopy. Kobiety równie często wybierają łyżwy figurowe jak i hokejowe. Pamiętajcie, by wybrać taki, który będzie wygodny i odpowiedni do waszego stylu jazdy. Jeśli jeździcie rzadko i raczej spokojnie wybierzcie łyżwy rekreacyjne. Są one lżejsze i delikatniej wyglądają. Również, tak jak w przypadku męskich, powinny być wykonane z najlepszej jakości materiałów. Najlepiej, by cholewka była wykonana ze skóry syntetycznej, a płozy z wytrzymałej i odpornej stali. Musi być odporna na temperaturę i wilgoć.

łyżwy damskie

Jeśli wybierzecie tańsze łyżwy, zrobione z materiału o niższej jakości, mniej odpornej na temperaturę, musicie pomyśleć o rozmiarze. Teraz lodowiska otwarte są od wczesnej jesieni do późnej wiosny. Wybierzcie więc łyżwy regulowane. Pozwoli to Wam założyć lekkie skarpetki podczas cieplejszej pogody. A kiedy przyjdzie mróz i temperatura będzie grubo poniżej 0 możecie rozluźnić płozy i założyć grubsze skarpety. Albo nawet dwie pary!

Sklep z łyżwami - jak porównać i wybrać dobre łyżwy?


Sklep z łyżwami zaopatrzy się w ten zimowy sprzęt pewnie około połowy października. łyżwy We wrześniu wszyscy jeszcze są myślami w letnich klimatach. Dopiero od października sklepy zaczynają wprowadzać ofertę zimową. Niestety wtedy łyżwy cena też będą wysokie. Na obniżki cen liczyć możecie raczej na wiosnę. Chyba, że trafią się ostatnie sztuki. Oprócz tego, że będzie to ostatnia sztuka to problemem może być rozmiar i dopasowanie.

Łyżwy sklep powinny być też dobrze zaopatrzone w pozostały sprzęt. Tak byście na miejscu mogli się zaopatrzyć w ochraniacze i kaski. Ważne byście jeździli bezpiecznie. Sklep łyżwiarski będzie mieć też serwis łyżwiarski. Będziecie mogli naostrzyć tam swoje łyżwy z poprzedniego sezonu. W razie wygięcia wyprostują Wam też płozy.

Jaki sklep z łyżwami Warszawa oferuje profesjonalne doradztwo przy zakupie?

Jaki sklep łyżwy warszawa? Oczywiście INTERSPORT! Mamy szeroki wybór łyżew i pozostałego sprzętu. Jeśli chcecie znaleźć łyżwy sklep warszawa wpiszcie naszą nazwę w wyszukiwarce. W samej Warszawie mamy kilka oddziałów. Możecie nas odwiedzić osobiście lub zajrzeć na naszą stronę internetową. Łyżwy intersport to najlepszy wybór!