Zobacz ofertę INTERSPORT na komfortowe skarpety snowboardowe, kup wybraną parę i ciesz się z zimowych szaleństw na stoku lub górskich wędrówek!Skarpety snowboardowe zapewnią komfort i ciepło podczas zimowej aktywności.

Skarpety snowboardowe sprostają nawet najbardziej wymagającym warunkom pogodowym. Ciepło podczas wielogodzinnej jazdy na snowboardzie zapewnia termoaktywny, izolowany materiał. Skarpety zadbają również o suchość stóp i ich świeżość. Zdaniem takiego materiału jest zabezpieczenie ich przed otarciami i pęcherzami. Okolice łydki, śródstopia i pięty zostały dodatkowo wzmocnione, tak aby zmniejszyć ryzyko urazu czy nadwyrężenia, a także aby zwiększyć wytrzymałość materiału na przetarcia.

Skarpety snowboardowe

Skarpety do butów snowboardowych odznaczają się niezwykłą wygodą noszenia. Szerokie elastyczne pasy mają zadanie nie zsuwania się i przylegania do nogi. Termoaktywne skarpety na snowboard to element odzieży, którego nie może zabraknąć u każdego wielbiciela zimowych szaleństw na stoku. Materiał najlepszych skarpet jest wzbogacony jonami srebra, które posiadają właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Dlatego używanie ich zapobiega rozwojowi bakterii, grzybów i pleśni. Pomaga zachować higienę i uczucie świeżości.

Również wybrane skarpety snowboardowe damskie posiadają wyżej wymienione zalety. Specjalny układ ściągaczy sprawia, że skarpety nie przekręcają się nawet w czasie intensywnej aktywności. Bezuciskowy górny ściągacz dodatkowo stabilizuje skarpety. Gruba dzianina frotte zapewnia świetne właściwości grzewcze.

Skarpety snowboardowe nie tracą kształtu i właściwości po długim użytkowaniu i wielu praniach. Skarpety z systemem kompresji polecane są nie tylko amatorom, ale także profesjonalnym zawodnikom. Perfekcyjnie dopasowują się do ciała zapewniając najwyższy poziom wsparcia podczas uprawiania nawet bardzo dużego wysiłku. Skarpety z zastosowanym poziomem kompresji wspomagają przepływ krwi oraz zwiększają dopływ tlenu do mięśni zapewniając ich szybszą regenerację. Skarpety zarówno damskie jak i męskie cechują się lekkością i bardzo ciekawym wzornictwem.