Odzież snowboardowa dla pasjonatów

Dla wszystkich miłośników białego szaleństwa na stoku oferujemy najwyższej jakości odzież i akcesoria snowboardowe. Nasz asortyment obejmuje kurtki, spodnie, bluzy, czapki, rękawice oraz skarpety od renomowanych producentów.W ofercie posiadamy ubrania snowboardowe znanych marek takich jak Burton, Quicksilver, McKinley, Roxy, a także Berkner, Viking, Contum czy JJW. W sklepie Intersport nabyć można odzież dla kobiet, mężczyzn, typu unisex oraz dla dzieci. Ubrania dostępne są w różnych cenach, rozmiarach i szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy może znaleźć strój lub gadżet w pełni odpowiadający swym potrzebom.

 

Ubrania snowboardowe – wygodne, ciepłe, funkcjonalne

Oferowana przez nas odzież snowboardowa jest bardzo stylowa, co pozwala jej użytkownikom świetnie prezentować się na stoku. Jednak modny wygląd to nie wszystko —kurtki, bluzy, spodnie i akcesoria snowboardowe powinny cechować się przede wszystkim znakomitymi parametrami technicznymi. Prezentowane ubrania i gadżety zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i tkanin, zapewniających wysoką ochronę przed wiatrem i niskimi temperaturami. Dzięki swym właściwościom wyposażone w membranę 10K Quiksilver DryFlight® kurtki znakomicie sprawdzą się w każdych warunkach, gwarantując ciepło i wygodę.

 

Spodnie, kurtki i bluzy snowboardowe to obowiązkowy element wyposażenia w garderobie każdego snowboardera. Bardzo ważne, aby ubranie snowboardowe było nieprzemakalne. Wodoodporność określa się w milimetrach słupa wody. Wybierając konkretny model spodni do snowboardu, warto zdecydować się na ten o jak najwyższym wspomnianym parametrze. Jeśli na snowboardzie jeździsz rekreacyjnie, wystarczające będą modele o wartości 5-10 tysięcy milimetrów słupa wody. W przypadku kurtek ważne, by dodatkowo zwrócić uwagę na oddychalność. odzież snowboardowa o odpowiedniej zdolności przepuszczania pary pozwala skutecznie odprowadzać wilgoć na zewnątrz i utrzymać optymalną temperaturę ciała, co bezpośrednio wpływa na komfort użytkowania. Pod kurtkę dobrze założyć dobrej jakości bluzę. Ona także powinna być wykonana z wysokogatunkowego, oddychającego materiału. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie wspomniane produkty. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem doskonałej klasy kurtek, bluz, spodni i akcesoriów dla pasjonatów jazdy na snowboardzie..