Jeśli chcesz cieszyć się długimi godzinami na stoku, koniecznie zaopatrzyć się musisz w spodnie narciarskie. Zapewnią Ci one ochronę przed wilgocią oraz mrozem. Ich funkcjonalność sprawi, że cieszyć się będziesz mógł długimi zjazdami lub wykonywaniem ewolucji swobodnie. Sprawdź ofertę spodni narciarskich INTERSPORT i znajdź odpowiedni model dla siebie!Spodnie snowboardowe - najwyższe wymagania

Spodnie snowboardowe powinny spełniać najwyższe wymagania sportowców. Muszą one odpowiednio się zachowywać podczas zjazdów oraz wykonywania ewolucji na desce. Muszą być bardzo wygodne, ale też wodoszczelne. Spodnie na snowboard muszą też mieć odpowiednie właściwości termoizolacyjne. Dla największego komfortu powinny być one oddychające, ale i zrobione z takiego materiału, który zapewni luźny krój, byście mogli czuć się na stoku swobodnie.

Szukając dobrej jakości spodni spróbujcie poszukać spodnie snowboardowe burton. Jest to amerykańska marka, która od niedawna weszła również na rynek Europejski. Zajmuje się ona produkcją odzieży stricte zimowej, tj. narciarskiej i snowboardowej. Ich spodnie snowboardowe z pewnością będą najlepszej jakości i posłużą Wam na dłużej. W swojej ofercie mają też komplety odzieży. Kupicie więc i spodnie i kurtkę tej samej kolekcji. Pozwoli Wam to dobrze wyglądać na stoku, a przez to lepiej się czuć.

spodnie snowboardowe

W drugiej kolejności szukajcie spodnie snowboardowe quiksilver. Jest to australijska firma specjalizująca się głównie w sprzęcie i odzieży surfingowej. Ich motyw przewodni oparty jest na zwierzętach i hawajskich kwiatach. Dzięki temu, że wyspecjalizowała się w produkcji desek surfingowych, mogła swoją wiedzę i technologię wykorzystać w snowboardzie. Warto wziąć przy zakupie spodni snowboardowych tę markę. Na pewno będziecie świetnie w nich wyglądać na stoku.

Spodnie snowboardowe damskie - postaw na wygląd i wygodę


Spodnie snowboardowe damskie uszyte są przeważnie z lekkich materiałów. Nie mogą one przecież Was dodatkowo obciążać podczas zjazdów. Dla zapewnienia najwyższej wodoszczelności oraz oddychalności muszą być uszyte z materiałów, które będą posiadać membranę. Na spodnie bez niej nie zwracajcie nawet uwagi. Przynajmniej jeśli chcecie, by było Wam ciepło i komfortowo. Nie warto zrazić się do hobby przez to, że przemarzną Wam nogi. Pomyślcie też o tym, że lepszej jakości spodnie będą Wam służyć na dłużej. Nie będziecie więc musiały wybierać się na zakupy i tracić pieniędzy co sezon.

Podczas zakupu zwróćcie też uwagę na takie elementy jak klejenia zamków, szwy, wzmocnienia na kolanach. Na te elementy warto zwrócić uwagę kiedy szukacie wszystkie ubrania snowboardowe. Nie tylko przy spodniach jest to ważne. Patrzcie też na możliwość regulacji w talii czy laminowane suwaki. Najbardziej jednak ważne jest, by spodnie snowboardowe były luźne i wygodne. Musicie odczuwać maksimum komfortu.

Spodnie snowboardowe męskie - wysoka funkcjonalność


Spodnie snowboardowe męskie wyposażone muszą być w membranę. spodnie snowboardowe damskie Im wyższa jej wartość tym skuteczniej ochronią Was przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Szukajcie też spodni, które będą posiadać uszczelnione szwy. Najlepiej też, by materiał posiadał odpowiednią, zewnętrzną impregnację. Pozwoli to na dodatkową ochronę przed zamoczeniem. Mając taką impregnację spodnie nie będą też niepotrzebne absorbować wodę z zewnątrz.

Odzież snowboardowa, w tym spodnie snowboardowe, mają za zadanie przede wszystkich chronić przed przenikaniem wilgoci i zimna. Szukając spodni zwróćcie uwagę na te, które będą miały odpowiednie zapięcia. Nie mogą one przecież Wam spadać. Powinny zapinać się na kilka rodzajów zapięć: rzepy lub napy, zamek i dodatkowo pasek z klamrą. Dla zwiększenia komfortu powinny mieć profilowane kolana, a wnętrze powinno być wyściełane miękkim poliestrem. Pamiętajcie też o możliwości kupna spodni z systemem wentylacyjnym. W razie ciepłych dni na pewno się przyda.