Kaski na rolki dziecięce

FILTRY

Płeć

Marka

Cena

Kask rowerowy dla dzieci Uvex Kid 3 Jr 414819
51-55

Kaski dla dzieci to nieodzowny element wyposażenia przy wykonywaniu wielu aktywności na świeżym powietrzu. Ich zadaniem jest optymalna ochrona głowy podczas upadku lub zderzenia, przy jednoczesnym minimalizowaniu dyskomfortu i jak najlepszym odprowadzaniu ciepła. Niezwykle ważną cechą, jaką powinien uwzględniać każdy model kasku dziecięcego, pozostaje także atrakcyjny design. W sklepie INTERSPORT proponujemy kaski na rolki dla dzieci wykonane z doskonałej jakości materiałów.


Kask na rolki dziecięcy w ofercie INTERSPORT

Asortyment produktów z kategorii kasków dziecięcych na rolki obejmuje rozwiązania najlepszych producentów, takich jak Uvex, Rollerblade czy K2. Wybierając modele kasków do naszego katalogu, kierowaliśmy się maksymalną funkcjonalnością, bezpieczeństwem i atrakcyjnością wizualną.

Za amortyzację podczas upadku odpowiada twarda powłoka z ABS oraz gruba warstwa umieszczonego pod nią linera z EPS. Kask na rolki dla dzieci rekomendowany przez INTERSPORT cechuje efektywny system zapięcia, wyposażony w paski do regulacji dopasowania. Cechą charakterystyczną oferowanych przez nas kasków jest także wydajny system wentylacji, opierający swoje działanie na kilkunastu otworach w konstrukcji kasku, które zapewniają właściwe odprowadzanie potu i ciepła. Tylna część kasku na rolki dla dzieci uwzględnia konieczność lepszej ochrony potylicy, czego wyrazem stało się przedłużenie konstrukcji.

Modny kask dla dziecka na rolki – stylowe akcesoria dla najmłodszych

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla dziecka jest dostosowanie kasku do osobistego gustu. Dlatego dostarczamy kask na rolki dziecięcy w kilkudziesięciu wersjach kolorystycznych. Każdy model kasku dziecięcego na rolki występuje w pełnej gamie rozmiarów. Dla ułatwienia wyboru prezentujemy tabelę rozmiarów, która zestawia standaryzowany rozmiar EU z długością wkładki. Dla najbardziej wymagających użytkowników mających doświadczenie w dynamicznej jeździe na rolkach proponujemy m.in. kaski Uvex w serii HMLT 4 cc. Wytrzymałą konstrukcję kasku połączono tutaj z niską wagą i pełnymi możliwościami regulacji. Dzięki temu kask dla dziecka na rolki posłuży przez wiele lat. Z katalogu producenta K2 możemy polecić kask dla dziewczynki na rolki w modelu K2 Varsity. Minimalistyczne wzornictwo sprawia, że kask ten pozostaje odporny na zmieniający się gust. K2 Varsity posiada doskonałą specyfikację techniczną, co czyni go świetnym zabezpieczeniem w trakcie upadku.

Producent Rollerblade stworzył widowiskowy i funkcjonalny kask na rolki dla chłopca, oznaczony jako Twist Jr. Uwagę przyciąga przede wszystkim ciekawa grafika z dominującym kolorem niebieskim. Rollerblade Twist Jr wyposażono we wszelkie elementy gwarantujące wysoki stopień ochrony. Sklep INTERSPORT zgromadził obszerny asortyment kasków dziecięcych przeznaczonych do jazdy na rolkach. Każdy produkt posiada branżowe atesty i udowodnił swoją przydatność w codziennym zastosowaniu. Kaski dziecięce na rolki prezentowane na naszej stronie internetowej nie wiążą się z dyskomfortem nawet w upalne dni, pozostając komfortowym towarzyszem podczas rekreacyjnej jazdy na rolkach.