Kaski na rolki

FILTRY

Kategoria

Płeć

Cena

Akcja

Salon

Białystok
Alfa
Bielsko-Biała
Sfera
Bydgoszcz
Focus
Częstochowa
Galeria Jurajska
Gdańsk
Madison / Salon zamknięty
Gdynia
Centrum Riviera
Gliwice 
Factory Gliwice Outlet
Gorzów Wlkp.
Galeria Nova Park
Kalisz
Galeria Amber
Katowice
Silesia
Galeria Katowicka
Kraków
Zakopianka
Galeria Krakowska
Galeria Bronowice
Lublin
Atrium Felicity
Łódź
Manufaktura
Olsztyn
Galeria Warmińska
Dekada
Opole
Solaris Center
Poznań
King Cross Marcelin
Galeria Pestka
Posnania
Avenida
Radom
Galeria Słoneczna
Rzeszów
Millenium Hall
Warszawa
Złote Tarasy
Arkadia
Galeria Północna
Galeria Mokotów
Centrum Handlowe Atrium Promenada
Wrocław
Magnolia Park
Zakopane
Wierchy
Zielona Góra
Focus Mall
Kask rowerowy dla dzieci Uvex HLMT 4 410980
51-55 55-58
299,99 od 0,00
Od 299,99
Kask rowerowy dla dzieci Uvex Kid 3 Jr 414819
51-55
WYPRZEDAŻ
Kask na rolki K2 Varsity 30H4100
S M
219,99 od 175,99
Od 219,99
WYPRZEDAŻ
Kask na rolki K2 Varsity 30H4100
48-54 L 55-58
219,99 od 175,99
Od 219,99
WYPRZEDAŻ
Kask na rolki K2 Varsity 30H4100
48-54 L 55-58
219,99 od 175,99
Od 219,99
Kask rowerowy dla dzieci Uvex Kid 3 Jr 414819
51-55
Kask Firefly Prostyle Matt 2.0 Jr 289658
S/48-54
199,99 od 0,00
Od 199,99
Kask Firefly Prostyle Matt 2.0 Jr 289658
S/48-54
199,99 od 0,00
Od 199,99
Kask Firefly Prostyle Matt 2.0 Jr 289658
L/59-61 M/55-58 S/48-54
199,99 od 0,00
Od 199,99
Kask Firefly Prostyle Matt 2.0 Jr 289658
L/59-61 M/55-58
199,99 od 0,00
Od 199,99
Kask na rolki Rollerblade Downtown 067H0300800
S/48-54
Obejrzałeś/aś 12 z 12 produktów

Kask na rolki to podstawa bezpieczeństwa podczas jazdy! Sprawdź ofertę kasków na rolki INTERSPORT i wybierz kask dla siebie!

Dobierz kask na rolki i korzystaj z bezpiecznej jazdy!

Kask na rolki spełnia funkcję ochronną głowy. Wykonany z solidnych materiałów przejmuje siłę uderzenia i zmniejsza ryzyko poważnych urazów. Zakładając na głowę kask rolki a raczej jazda na rolkach staje się dużo bezpieczniejsza. Stosują go zarówno dzieci jak i dorośli. Amatorzy i profesjonaliści. Można go zakupić praktycznie w każdym sklepie sportowym.

kask na rolki

Często producenci oferują wiele modeli w różnych wzorach i kolorach - jest zatem w czym wybierać! Panie chętnie wybierają kask na rolki damski w żywych kolorach. Często dodatkowo ozdobiony modnymi wzorami. Dzieci preferują śmieszne wzorki, zaś Panowie stonowane kolory. Niezależnie od wyglądu, najważniejsza jest jego funkcja. Pamiętaj zatem, aby zawsze zabierać ze sobą kask i ochraniacze na rolki.

Zastanawiasz się jaki kask na rolki będzie dla Ciebie odpowiedni?

jaki kask na rolki Rollerblade

Jaki kask na rolki sprawdzi się najlepiej? Wszystko zależy tak naprawdę od Ciebie! Musisz go dopasować indywidualnie do wielkości i kształtu głowy, a także rodzaju jazdy. Kask do jazdy na rolkach można uznać za niezbędny, jeśli chcemy zminimalizować ryzyko powstania dużych urazów i kontuzji głowy podczas zderzenia bądź wywrotki.

Idąc na rolki kask zakładają zarówno wprawieni sportowcy, jak i osoby początkujące. Także dzieci powinny bezwzględnie mieć go na głowie! Spakuj w torbę kask do rolek i załóż go od razu podczas zakładania sprzętu.

Niezawodny kask na rolki Rollerblade!

Kask na rolki Rollerblade jest szeroko ceniony wśród grupy miłośników tego sportu. Marka jest znana z produktów naprawdę dobrej jakości, wartych swojej ceny. Oferta jest dość urozmaicona zarówno pod względem modeli, rozmiarów jak i kolorów czy wzorów. Kask rollerblade można uznać za jeden z najpopularniejszych i chętnie stosowany również przez początkujących.

Przetestuj także kask na rolki K2, który staje się coraz bardziej popularny.

Kask na rolki K2 zwraca na siebie uwagę przede wszystkim ze względu na wygląd. Producent stosuje bardzo ładny design, uwzględniając panujące trendy w sportowym świecie mody. Błędem byłoby jednak stwierdzenie, że ich największym atutem jest wygląd. Producenci stworzyli kask rolkowy K2 dokładnie analizując potrzeby osób uprawiających tę aktywność. Produkt świetnie trzyma się na głowie, jest wykonany z materiałów wysokiej jakości dzięki czemu zachowuje wysoki komfort użytkowania.

Jak dobrać kask na hulajnoge?

kask na hulajnogę

Kask na hulajnoge niewiele różni się od kasków wykorzystywanych przy innych sportach tego typu. Jego rola jest taka sama. Ma chronić głowę, która jest najważniejsza a jej urazy mogą zagrażać nawet życiu. Kask do hulajnogi może być zatem zamiennie stosowany także podczas jazdy na rolkach, czy deskorolce. Kupując go nie sugeruj się tylko wyglądem. Nie może być zbyt mały bądź za duży. Będzie przeszkadzał w jeździe i może się zsunąć!

Kaski na hulajnoge wyczynową powinny być bardzo dobrze dopasowane do kształtu głowy. Ważne jest też poprawne ich zapięcie. Jeżdżenie z kaskiem, który nie jest zapięty mija się z celem. Podczas upadku, zderzenia bądź wykonywania tricku od razu spadnie z głowy! Ale nie tylko kask powinno się nosić podczas wyczynowej jazdy na hulajnodze. Zakładając na głowę kask hulajnoga może stać się dobrym i bezpiecznym środkiem transportu w mieście. To świetny pomysł na codzienną aktywność, w dodatku pro ekologiczną!

Czy warto stosować kask na wrotki?

kask na wrotki

Kask na wrotki tak jak w poprzednich przypadkach, może być stosowany także przy innych tego typu aktywnościach. Wiele osób mylnie myśli, że wrotki nie są aż tak kontuzyjnym sportem jak na przykład łyżworolki. Niemniej jednak, kask i ochraniacze na wrotki to podstawowe wyposażenie. Zwłaszcza gdy dopiero rozpoczynasz tę aktywność bądź jeździsz w zatłoczonym miejscu. Spakuj ochraniacze i kask do wrotek - tak przygotowaną torbę zabierz ze sobą. Wyrabiając taki nawyk, masz pewność, że masz ze sobą cały sprzęt niezbędny do bezpiecznej jazdy. Ochraniacze i kask na wrotki mogą naprawdę uratować Ciebie przed poważnymi urazami i kontuzjami.

Kask na deskorolkę ochroni Twoją głowę przed poważnymi urazami.

Zabierz ze sobą kask na deskorolkę i noś zapięty na głowie! Jest to jeden z najbardziej kontuzyjnych sportów. Głównie dlatego, że uprawiają go młodzi ludzie wyczynowo, wykonując różnego rodzaju akrobacje i triki. Zakładając kask deskorolka staje się ciut mniej niebezpiecznym sportem.

Kask na deskorolke

Kask na deske niestety nie jest zbyt popularny. Zwłaszcza wśród młodzieży. Wiele młodych osób wstydzi się jazdy zakładając kask deskorolkowy. Co jest oczywiście błędem! Nawet profesjonaliści doceniają jego funkcję i nie wyobrażają sobie jazdy z odsłoniętą głową. Dołącz zatem kask do deskorolki i pozostałego sprzętu. Traktuj go jako obowiązkowy element wyposażenia jaki zabierasz ze sobą na trening.

Jeśli jeździsz również ze swoimi pociechami, pamiętaj aby zabrać ze sobą także kask na deskorolkę dla dzieci! Jesteś odpowiedzialny za ich bezpieczeństwo, a głowa jest najważniejsza. Wyrób w dziecku nawyk aby zawsze zabierało ze sobą kask na deskę. Nawet jeśli tylko sobie jeździ przed domem i nie wykonuje skomplikowanych akrobacji. Ponieważ kask i ochraniacze na deskorolke mogą uratować nawet życie, jeśli dojdzie do poważnego upadku czy zderzenia.

Rodzicu! Kask na rolki dla dzieci to podstawa!

Kask na rolki dla dzieci jest tak samo ważny jak w przypadku roweru, czy deskorolki.

Idąc na dwór zabierz ze sobą kask i ochraniacze na rolki dla dzieci. Wytłumacz im jaką pełnią funkcję i dlaczego warto je stosować. Spraw by kask na rolki dla dziecka przestał być czymś niewygodnym i zbędnym. Pomogą w tym także modele o żywych kolorach i dziecięcych wzorach.

Kask na rolki dla dzieci

Sprawdź także, czy kask dla dziecka na rolki nie powoduje u niego dyskomfortu. Być może jest za luźny i zsuwa się na boki i oczy. Może też być za ciasny i powodować uczucie ucisku oraz otarcia. Ponadto pamiętaj, że kaski dla dzieci na rolki trzeba wymieniać jak tylko dziecko “wyrośnie” z poprzedniego. Nie warto oszczędzać i kazać dziecku jeździć w przy małym kasku! Źle dopasowany kask dziecięcy na rolki nie będzie także w pełni spełniać swoje funkcji! Dlatego jego idealne dopasowanie jest tak ważne.