Ekwipunek sportowca – rakieta i lotka badminton

Podstawę wyposażenia zwolennika sportów rakietowych stanowi wytrzymała i lekka rakieta do badmintona, dopasowana ciężkością oraz rozmiarem do charakteru gry czy osobistych preferencji użytkownika. Na stronie tej kategorii znajdują się różnorodne modele – rakietka do badmintona Wilson, Yonex, Talbot, Tecno, TECNOPRO czy Dunlop. W zależności od stylu gry oraz doświadczenia możesz wybrać paletki do badmintona amatorskiego, a także modele do szybkich, profesjonalnych serwów. Przygotowaliśmy także odpowiednio wyważone lotki do badmintona, które ułatwią precyzyjne uderzenia zarówno podczas halowych treningów, jak i w trakcie rozrywki na świeżym powietrzu. W naszej ofercie znalazły się również zestawy Badminton występuje także w mniej popularnych, ale równie fascynujących odmianach. Lotka do badmintona w wersji speed wygląda nieco inaczej niż standardowa i różni się od niej krzywą lotu. W tym przypadku przyda się także specjalna paletka do badmintona. Z oferty Intersport wybierzesz lotki oraz rakiety do badmintona w odmianie speed od firm takich jak Schild czy Dunlop.

Kompletne zestawy do badmintona

Dzięki ofercie Intersport stworzysz kompletny set badmintonowy od wspomnianych producentów – Talbot Torro, Wilson czy też TECNOPRO. W naszym asortymencie znalazła się optymalnie wymierzona siatka do badmintona o stabilnej oraz łatwej do rozstawienia konstrukcji, a także wszelkie niezbędne do jej rozstawienia akcesoria. Teleskopowe słupki, elastyczne sznurki i kompaktowa forma całego zestawu umożliwiają zabieranie siatki do badmintona na wakacje. Umożliwi także trening na innym boisku czy po prostu zabawę na działce.

 

Prezentujemy także zestawy, w skład których wchodzi zarówno siatka, jak i rakietki do badmintona oraz lotki. Przygotowaliśmy dodatkowe akcesoria, takie jak elastyczny naciąg o wytrzymałej, wielożyłowej konstrukcji. Podobnie jak w przypadku każdego innego sportu, w dyscyplinie takiej jak badminton zestaw powinien być dostosowany do formy gry. Jeśli poszukujesz ciekawej formy rekreacji, doskonałym pomysłem okaże się na przykład tak zwany jazzminton, do którego uprawiania najlepiej kupić zestaw do badmintona z lotką z dłuższymi piórami. Ze względu na stabilną krzywą lotu takiej lotki badminton w wersji jazz gwarantuje doskonałą zabawę.