Squash to dyscyplina sportowa ciesząca się rosnącą popularnością. Z każdym rokiem przybywa osób, które chciałyby się w niej sprawdzić, dlatego pojawiają się kolejne miejsca, gdzie kort. W Intersport posiadamy akcesoria i rakiety do squasha uznanych producentów, w tym marki Dunlop, Wilson i Head.

Zapraszamy na deski squash

Miłośnicy squasha wiedzą, że gra tylko pozornie przypomina tenis, choć również wymaga piłeczki i rakiety. Aby móc uprawiać sport, gracze kupują buty do squasha, odporne na silne przeciążenia i z dobrą przyczepnością. Podczas zakupów trzeba pamiętać o tym, żeby wybrać model z podeszwą non-marking. Jeśli zawodnik będzie mieć odpowiednie buty squash nie pozostawi śladów na korcie. Poza obuwiem należy założyć odpowiednią odzież, warto także zaopatrzyć się w okulary do squasha.

 

Dużym powodzeniem wśród klientów cieszy się rakieta squash Wilson Ultra UL, wyróżniająca się wytrzymałością. Wybierają ją ci, którzy lubią agresywne zagrania. Doświadczonym zawodnikom polecamy również Tempest Pro tej samej firmy, z niską wagą i balansem przesuniętym w kierunku główki.

 

Oprócz marki Wilson rakiety do squasha oferuje także firma Head. Godny polecenia produkt to m.in. Graphene Touch Speed 135 - najcięższy i najbardziej stabilny model z serii. Zaawansowanym grającym proponujemy Aerogel 4D Ultimate Dunlop, doskonale leżącą w dłoni, lekką rakietę z gęstym układem strun.

 

Klienci, którzy nie chcą, by ich rakieta do squasha niszczyła się w transporcie, decydują się na kupno specjalnego pokrowca. W tym celu sprawdza się dedykowana torba Squash nie musi wcale oznaczać częstych wydatków związanych z regularnym kupnem nowych rakiet. Aby zminimalizować koszty, warto zainwestować w wysokiej klasy sprzęt.

 

Piłeczki squash z atestem WSF

Niezbędnym elementem rozgrywek jest piłeczka Squash to gra, w której stosuje się kilka rodzajów piłek, dostosowanych do doświadczenia zawodników. Sprzedajemy produkty dwóch firm: Head oraz Wilson. Pierwsze, noszące nazwę Tournament, wykonano ze specjalnej mieszanki materiałów, dzięki której odbijają się wyżej, dłużej i mocniej. Skład drugich to mieszanina hydrokarbonowych polimerów, zapewniających precyzję i przewidywalność gry w squash Piłki obu marek mają atesty Światowej Federacji Squasha, potwierdzające ich wysoką jakość.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sprzętu w kategorii squash Piłka wysokiej jakości, solidna rakieta czy buty to tylko niektóre dostępne akcesoria. U nas znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do długiego i satysfakcjonującego spotkania na deskach.