Paletki do ping ponga mogą mieć różną wielkość, kształt i masę. Sprawdź ofertę rakietek do tenisa stołowego od INTERSPORT i wybierz odpowiednią paletkę dla siebie!

Paletki do ping ponga przetrwają dużo gier pod warunkiem, że będą dobrej jakości!

Paletki do ping ponga zwane również rakietkami, zgodnie z międzynarodowymi przepisami mogą być dowolnej wielkości, kształtu i masy. Jednak deska musi być płaska i sztywna. Co najmniej 85% deski musi być z naturalnego drewna, a wiążąca warstwa wewnętrzna deski może być wzmocniona włóknistym materiałem., takim jak włókno węglowe, włókno szklane.

paletki do ping ponga

Paletka do ping ponga, od strony deski, przeznaczona do uderzenia piłeczki, powinna być pokryta zwykłą, czopkowaną wykładziną. Czopki powinny znajdować się na zewnątrz. Tyle przepisy dotyczące głównie zawodników rozgrywających zawodowo mecze. 

Dla amatorów mogą występować w tym temacie niewielkie odstępstwa. Jednak aby gra stała się przyjemnością warto warto posiadać dobrej jakości i klasy rakietkę. W INTERSPORCIE mamy dla Państwa najpopularniejsze, sprawdzone, oryginalne marki zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych graczy.

Rakietki do tenisa stołowego zbudowane są zawsze z drewna oraz okładzin.

Od wielu lat rakietki do tenisa stołowego wykonywane są z dobrej jakości drewna. Jakość i przyjemność gry poprawia stosowana amortyzacja, związana bezpośrednio z zastosowaniem tzw. czopkowanej wykładziny. 

paletka do ping ponga

Zdajemy sobie sprawę, że im lepsza jakość rakietki do tenisa stołowego to również większa przyjemność z rozgrywki czy zabawy. Odpowiednio dobrany sprzęt pomaga opanowywać należytą technikę gry. Przy wyborze paletki najlepiej jest kierować się wygodą, czyli rakietka do tenisa stołowego powinna leżeć w dłoni pewnie i stabilnie. Żaden element rączki nie może nas uwierać. wówczas gra będzie komfortowa.

Paletka ping pong to z pewnością jeden z przedmiotów, które każdy kiedyś używał.

Jeszcze około 30 lat temu w Polsce duża część graczy używała drewnianych paletek, praktycznie bez żadnej amortyzacji. Wówczas gra była głośna i mało atrakcyjna. Pojawienie się pierwszych, amortyzujących i wyciszających grę paletek znacznie poprawiło technikę i komfort gry. Paletka ping pong jest również łatwo dostępna. Wystarczy odwiedzić INTERSPORT, a otrzymacie Państwo świetny produkt, zarówno dla początkujących adeptów jak i dla zaawansowanych graczy.

rakietki do ping ponga

Rakietki do ping ponga z miękką okładziną pozwolą Wam na lepszą kontrolę lotu piłeczki. 

Rakietki do ping ponga mogą posiadać właściwości do gry defensywnej lub obronnej. W zależności od predyspozycji gracza dobieramy odpowiednią paletkę. Początkujący gracze nie muszą na ten element zwracać jeszcze uwagi. Rakietka do ping ponga może być również świetnym prezentem dla każdej osoby. 

Paletki do tenisa stołowego dla graczy początkujących powinny być jak najlżejsze. 

W INTERSPORCIE zakupisz lekkie paletki do tenisa stołowego, które przeznaczone są dla początkujących i rekreacyjnych graczy. Rakieta wykonana jest z jasnego drewna i prostego uchwytu, który dobrze leży w dłoni. Miękka okładzina ma zadanie nadawać piłeczce optymalną prędkość i podkręcenie. 

rakietki do tenisa stołowego

Ceny rakiet dla początkujących pasjonatów tenisa stołowego są bardzo atrakcyjne, zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Pamiętaj - zakupiona w sklepie internetowym INTERSPORT paletka do tenisa stołowego znajdzie się pod Twoimi drzwiami w przeciągu kilku dni od chwili dokonania zakupu.