Pełnowymiarowe stoły do ping ponga do domu, szkoły, hali czy na zewnątrz. Sprawdź ofertę stołów do tenisa i wybierz stół odpowiedni do Twoich potrzeb!

Stół do ping ponga może nawet znaleźć się w Waszym domu, ogrodzie czy garażu!

W ofercie INTERSPORTU znajdziesz stół do ping ponga do gry w domu lub na dworze. Do gry na campingach, ośrodkach wypoczynkowych, hotelach czy szkołach mamy ofertę stołu do tenisa Cornilleau Pro 510M w szarym kolorze. Jest to stół do ping ponga na zewnątrz. Powierzchnia stołu gwarantuje optymalne odbicie piłeczki i dobre parametry gry.

rakietki do ping ponga

Stół do ping ponga cena - około 3.400 zł. jest gwarantem bardzo dużej trwałości oraz niezawodności w działaniu. Mocna konstrukcja z nogami, które montowane są w podłożu zapewnia wytrzymałość oraz stabilność. Stół do ping ponga wymiary - to 76 cm x 274 cm x 152,5 cm.

Przedstawiany stół do ping ponga zewnętrzny ma wagę 77 kg., a powierzchnia wykonana jest z laminatu żywicznego. Dodatkowo atutem takiego stołu jest zabezpieczenie narożników stołu np. przed urazem dzieci. Stół do gry ma gwarancję 10 Lat!

Natomiast do gry rekreacyjno - rodzinnej w ping ponga przeznaczone są małe i mini stoły tenisowe. Są odpowiednie w miejsca, gdzie nie dysponuje się dużą przestrzenią lokalową. Są też świetne dla najmłodszych adeptów tenisa stołowego. Mini stół do ping ponga waży jedynie około 6 kg. Jego rozmiary to 90 x 45 cm. Niska waga i składane nogi stołu ułatwią przechowywanie sprzętu i jego transport.

rakietki do ping ponga

Stół do tenisa stołowego najczęściej znajdziecie w szkole lub w halach sportowych.

Odpowiedni do intensywnej eksploatacji z przeznaczeniem dla szkół czy hal sportowych, będzie stół do tenisa stołowego o wymiarach olimpijskich 374 x 152 x 76 (cm). Są to stoły wysokiej klasy i stabilnej konstrukcji. Dodatkowo chronione są narożniki np. przed uszkodzeniem. Stoły dla szkół powinny posiadać certyfikat bezpieczeństwa.

Stół pingpongowy może być składany lub w całości.

Stół pingpongowy to świetny pomysł na prezent zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Będzie źródłem rozrywki i dbania o formę. Gra w tenisa stołowego wymaga świetnej koordynacji ruchów, refleksu i szybkości. Należy tylko wybrać odpowiedni stół do posiadanych warunków przestrzennych.

rakietki do ping ponga

Najczęściej sprzedawca proponuje stół składany, który po zakończeniu gry nie zajmuje dużej przestrzeni. Natomiast stół ping pong w całości, najczęściej przeznaczony jest do gry pod gołym niebem. Cechuje go duża trwałość, aby wytrzymywał codzienne warunki atmosferyczne. Materiał pokrywający blat stołu nie może odbijać promieni słonecznych. Do Państwa należy decyzja czy dokonać zakupu stołu jednoczęściowego czy składanego.

Stoły do ping ponga INTERSPORT są trwałe i będą służyć Wam podczas wielu rozgrywek!

Tenis stołowy jest znany niemal każdej osobie. Większość z nas pamięta tą grę, chociażby z lekcji wychowania fizycznego czy osiedlowej świetlicy. W ping ponga mogą grać już kilkuletnie dzieci. Dlatego producenci wprowadzają dla najmłodszych mini stoły do ping ponga. Raz zakupiony sprzęt posłuży przez wiele lat. Niektórzy naukowcy udowadniają, że tenis stołowy wpływa również na rozwój mózgu, gdyż gra pomaga skoordynować pracę dłoni ze zmysłem wzroku.

rakietki do ping ponga

Ćwiczenia tego typu są doskonałe dla naszych pociech. Gra ta zwiększa inteligencję dzieci i młodzieży, gdyż wymaga opanowania wielu taktycznych umiejętności czy zasad. Mecz może rozegrać cała rodzina. Można w ten sposób spędzić zdrowo i przyjemnie wolny czas. Wszystkim wyjdzie na zdrowie rozwijanie swojej kondycji. Dlatego stoły pingpongowe stają się coraz powszechniejsze, jak również sama gra w ping ponga.

Stół do tenisa Cornilleau - stworzony z pasją na podstawie sprawdzonych zastosowań.

Stół do tenisa Cornilleau projektowany i produkowany jest we Francji. Jest to stół najwyższej jakości, który charakteryzuje się największą jakością i precyzją wykonania. Carnilleau produkuje różne stoły. W naszej ofercie znajdziesz między innymi cornilleau 250 indoor czy cornilleau 500 indoor. Jedne z najlepszych stołów na świecie. Wykorzystywane są między innymi na olimpiadzie czy innych ważnych, światowych zawodach. W internecie znajdziecie cornilleau 700 opinie. Warto przeczytać najpierw zanim wybierzecie swój stół.