Płetwy dla amatorów pływania

Jeśli woda to Twój żywioł, a wolne chwile chętnie spędzasz na basenie, z pewnością przydadzą Ci się dostępne w tym miejscu akcesoria. Oferowane przez nas modele płetw należą do kategorii unisex – w Intersport znajdziesz więc zarówno płetwy dla kobiet, jak i płetwy dla mężczyzn. Co więcej, z łatwością wybierzesz także płetwy do pływania dla dzieci, które podobnie jak modele dla dorosłych, dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów. Nasz asortyment obejmuje płetwy na basen i na otwarte akweny wodne. Uwzględniliśmy sprzęty przeznaczone dla osób o różnych umiejętnościach, dlatego bez względu na to, czy dopiero zaczynasz przygodę z pływaniem, czy jesteś doświadczonym pływakiem lub nurkujesz tylko rekreacyjnie, u nas znajdziesz produkt na miarę swoich wymagań.

Płetwy do nurkowania dopasowane do różnych potrzeb

Różne modele płetw sprawdzają się podczas różnych aktywności, dlatego w Intersport zaopatrzysz się nie tylko w płetwy dla dzieci na basen, ale również w profesjonalne płetwy nurkowe. Wykorzystasz je np. podczas nurkowania z maską i fajką lub na wstrzymanym oddechu. Aby wzmocnić mięśnie, zwiększyć ich wytrzymałość i osiągnąć jeszcze większą szybkość, wybierz natomiast płetwy treningowe – profesjonalnie zaprojektowane pomogą Ci doskonalić technikę i uczynią pracę nóg bardziej efektywną.

 

Jakie płetwy do pływania wybrać?

Aby podczas nurkowania zapewnić swoim mięśniom większą moc, a jednocześnie czuć się komfortowo, wybierz dostępne w tej kategorii płetwy Tusa, Speedo, TECNOPro lub Cressi. Zależy Ci na tym, by każdy trening był maksymalnie wydajny? Zdecyduj się na akcesoria z większą powierzchnią kontaktową. Jeśli chcesz szybko i łatwo dopasować akcesoria do nóg, do wyboru masz także paskowe płetwy regulowane, natomiast maksymalną wygodę zapewniają modele kaloszowe z otworem na palce. Proponujemy również lekkie, kompaktowe płetwy, które nie zajmują w bagażu wiele miejsca, a dzięki temu doskonale sprawdzają się w podróży. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, jakie właściwości mają oferowane sprzęty!