Maska i rurka do nurkowania – maksymalna ochrona oraz komfort

Snorkeling, czyli nurkowanie tuż przy powierzchni wody, sprawia największą przyjemność w sytuacji, gdy wyposażymy się w komfortowy sprzęt. Odpowiednie bezpieczeństwo podczas tej aktywności zapewni wysokiej klasy zestaw do nurkowania z oferty Intersport. Zgromadziliśmy maski marek Tusa, TECNOPRO, Fluent czy Speedo. Wszystkie dostępne akcesoria gwarantują wyjątkowe przyleganie do skóry, tworząc idealną barierę przed wodą, piaskiem, a niektóre z nich także przed świetlnymi odblaskami. Ich ergonomiczne, opływowe kształty oraz panoramiczne szyby umożliwią wyraźną obserwację podwodnego świata.

Jeżeli chodzi o snorkeling sprzęty powinny pozwalać użytkownikowi na maksymalnie komfortowe pływanie. Dlatego przygotowaliśmy maski dla dzieci i dla dorosłych wyposażone w fajki z funkcjonalnymi zaworami, ułatwiającymi płynne oddychanie i zapobiegające przedostawaniu się do środka wody. Nasz asortyment obejmuje także maski i rurki do nurkowania z dodatkowymi usprawnieniami, takimi jak boczne szyby dla redukcji martwego pola, regulowane paski oraz ustniki dopasowane do ludzkiej anatomii. Ciekawą opcję stanowi zestaw nurkowy ze specjalnym zaworem, umożliwiającym pełne zanurzenie.

 

Zestawy do nurkowania z płetwami dla fanów podwodnych przygód

W sklepie internetowym Intersport znajdziesz także pełne zestawy do pływania z płetwami. Ich wybór pozwoli zwiększyć powierzchnię stóp i tym samym poprawić motorykę w wodzie. Sprawdzi się w szczególności podczas dłuższych wypraw, kiedy warto oszczędzać swoje siły. Dzięki płetwom można sprawnie przemieszczać się nawet bez używania rąk i tym samym czerpać prawdziwą przyjemność z nurkowania.

 

Warto pamiętać o tym, że w kwestii takiej jak snorkeling sprzęt powinien zostać dopasowany do wieku oraz umiejętności. Osobom nurkującym rekreacyjnie polecamy nasze uniwersalne zestawy juniorskie oraz komplety dla dorosłych marki Tusa. Miękkie tworzywa, z jakich wykonano poszczególne elementy, zapewnią wygodę, a idealne wyprofilowanie pozwoli szybciej przemierzać kolejne metry podczas ekscytującej przygody w wodzie. Zachęcamy do przejrzenia oferty i wyboru idealnego zestawu do snurkowania.