Akcesoria do pływania - komfort i ochrona na basenie

Pływanie jest sportem wyjątkowym - służy praktycznie każdemu, a do jego uprawiania niezbędna wydaje się tylko siła własnych mięśni i oczywiście woda. W ofercie Intersport odkryjesz jednakże wiele przydatnych akcesoriów, które z pewnością ułatwią trening i pozwolą poczuć się pewniej również niedoświadczonym osobom. Na stronach tej kategorii znajdziesz profesjonalne okularki, czepki i rękawki do pływania, a także wiosełko, kółko do pływania czy deskę dla ludzi pragnących doskonalić swoje umiejętności. Wszystkie akcesoria zostały zaprojektowane w taki sposób, by ich zakładanie oraz noszenie nie sprawiało trudności. Wysokiej jakości materiały gwarantują bezpieczeństwo oraz wysoką wygodę w trakcie pływania. Lekkie i nowoczesne tworzywa oraz ergonomiczne formy - właśnie takie cechy zapewniają funkcjonalność, jaką wyróżniają się wybrane przez nas pływaczki.

Profesjonalny strój na basen

Kompletowanie sprzętu na basen warto rozpocząć od wyboru wytrzymałego oraz dopasowanego stroju. Ten pływacki różni się od zwykłych kąpielówek. Spodenki do pływania z oferty Intersport doskonale sprawdzą się zarówno podczas pierwszych ćwiczeń w wodzie, jak i w trakcie aktywnego treningu. Nasz asortyment obejmuje także elastyczne koszulki do pływania, które zabezpieczą przed wychłodzeniem czy też promieniami UV. Przygotowaliśmy szeroki wybór czepków silikonowych oraz materiałowych, które ochronią włosy i pozwolą na osiąganie maksymalnej prędkości. Kostium kąpielowy może okazać się niewystarczający w trudniejszych warunkach. Koszulka do pływania to doskonała alternatywa dla tradycyjnego stroju, zwłaszcza w sytuacji, gdy planujemy pozostać w wodzie dłużej lub spędzamy sporo czasu na słońcu.

 

W ofercie mamy spodenki na basen, koszulki oraz kostiumy męskie i damskie, oraz inne akcesoria basenowe popularnych marek sportowych, takich jak Speedo, Cressi, Nike czy TecnoPro. Wszystkie wyróżniają się dużą funkcjonalnością, dzięki zastosowaniu odpowiednich krojów oraz oddychających i lekkich materiałów, takich jak wysokiej klasy tworzywa sztuczne.

 

Bezpieczeństwo na basenie - deski i koła do pływania

Asekuracja podczas pływania przyda się przede wszystkim w trakcie nauki, ale także zawsze wtedy, gdy potrzebujemy dodatkowego zabezpieczenia dla siebie czy dla najmłodszych pływaków. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne bojki do pływania, zrobione z solidnych, ale niezwykle lekkich surowców. Dla bezpieczeństwa dzieci oraz osób, które nie umieją pływać, przygotowaliśmy wygodne kółka do pływania, pomagające utrzymać się na wodzie. Sprawdzą się zarówno jako bezpieczne koło do pływania w basenie, jak i na otwartych akwenach.

 

Pierwszy kontakt z basenem dziecko może rozpocząć już w wieku niemowlęcym. By zminimalizować ryzyko wypadku, warto zdecydować się miękki kołnierz do pływania dla niemowląt i dzięki temu zapewnić maksymalną ochronę. Nasze kołnierze do pływania dla niemowląt mają wszelkie wymagane atesty i są proste w użyciu.

 

W przypadku starszego pływaka dobrym wyborem okaże się koło do pływania lub piankowa deska. Każda pianka czy bojka do pływania z naszej oferty powstaje dzięki doświadczeniu takich marek jak Firefly, Kimet, Raspido czy Speedo. Akcesoria sprawdzą się zarówno do użytku amatorskiego, jak i w przypadku ratowników czy trenerów pływania. Dodatkowo prezentujemy miękkie zatyczki do nosa, dzięki którym pływanie stanie się dużo przyjemniejsze.

 

Zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty na nowoczesne akcesoria do basenu i skompletowania funkcjonalnego sprzętu na stronie Intersport.