Wysokiej klasy akcesoria basenowe

Nic tak nie cieszy, jak relaks na świeżym powietrzu nad wodą w letnie, upalne dni. W odpoczynku pomogą Ci wysokiej klasy akcesoria basenowe. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie przedmioty, które okażą się niezwykle użyteczne podczas pobytu nad morzem lub na basenie.

Współpracujemy z popularnymi producentami odzieży i akcesoriów sportowych takimi jak Speedo, Firefly, TECNOPro czy Arena, dlatego wiemy, że sprzedawane przez nas produkty wyprodukowane są z wysokogatunkowych materiałów z wyjątkową dbałością o szczegóły. Stworzone z trwałych tworzyw akcesoria basenowe wykazują wysoką odporność na długotrwałe działanie wody i soli morskiej, zabrudzenia, a także chlor dodawany do wody w basenie. Produkty z asortymentu sklepu Intersport cechuje wytrzymałość, pozwalająca uniknąć uszkodzeń mechanicznych, takich jak m.in.: pęknięcie lub połamanie w przypadku desek do pływania, bojek, wiosełek; odbarwienia i rozdarcie w przypadku plecaków i worków.

 

Niezawodne akcesoria na basen

W naszej ofercie znajdziesz przydatne podczas wypoczynku deski marki Speedo lub Tecno do wyboru w wielu wzorach i kolorach. Ich kształt i budowa gwarantują bezpieczeństwo, umożliwiając doskonalenie techniki pływania w komfortowych warunkach. Niezbędnym akcesorium na basen są zatyczki zapobiegające dostaniu się wody do uszu i nosa, które okażą się doskonałe dla dzieci oraz osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportami wodnymi.

 

Jeśli planujesz wypoczynek z małymi dziećmi w przyhotelowych brodzikach oraz Aquaparkach, zaopatrz się w dmuchane rękawki. Takie akcesoria basenowe okażą się przydatne również na plaży. Najmłodszym przydadzą się również deski w kształcie makaronu wykonane z lekkiego materiału, które dostępne są w naszym sklepie w różnych wariantach kolorystycznych.

 

Aby zapakować wszystkie niezbędne akcesoria basenowe, wybierz odpowiedni worek lub plecak z naszego asortymentu. W Intersport kupisz również trwałe i wytrzymałe bojki oraz wiosełka do pływania.