• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Buty trekkingowe niskie Dziecięce

Bezpieczne buty górskie niskie dla dzieci

Wygoda i bezpieczeństwo na górskich wyprawach są najważniejsze. Buty trekkingowe niskie dla dzieci doskonale sprawdzą się w przypadku wędrówek po mniej wymagających terenach. Spełnią swoją funkcję także na nizinach podczas różnorodnych aktywności na świeżym powietrzu – spacerów, wycieczek do lasu czy nordicwalking. Wybrane przez nas modele to warianty w różnorodnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu dopasujesz tę idealną dla dziecka.


Dziecięce niskie buty trekkingowe z naszej oferty zapewnią optymalną stabilizację stopy i tym samym pomogą zmniejszyć ryzyko kontuzji. Równocześnie mają one elastyczną podeszwę, co sprawia, że obuwie ułatwia poruszanie się nawet po dość stromym zboczu. Ich uniwersalny charakter pozwala na wędrówki na zróżnicowanym podłożu – żwirze, betonie czy piaszczystej drodze. Buty górskie niskie dla dzieci gwarantują dobrą przyczepność, co znacznie poprawia komfort chodzenia po śliskich kamieniach czy zabłoconych zboczach.

Wytrzymałe buty turystyczne niskie dla dzieci

Kształt niskich butów został odpowiednio dopasowany do profilu dziecięcej stopy, co gwarantuje wygodę. Nie trzeba zmieniać ich po górskiej wycieczce, a śmiało można, spędzić w nich cały dzień. Dzięki estetycznemu wzornictwu odnajdą się podczas spacerów w mieście czy całodziennej zabawy na podwórku bez troski o odciski.

Co więcej, buty niskie trekkingowe dziecięce odznaczają się doskonałą amortyzacją. Są lekkie i nie zajmują dużo miejsca w plecaku, a jednocześnie okazują się niezwykle wytrzymałe. Dobrze zniosą intensywne aktywności dzięki mocnym, odpornym na rozerwanie materiałom. Dodatkowe wzmocnienia na piętach i noskach uchronią przed niespodziewanymi uderzeniami, ostrymi kamieniami czy wystającymi korzeniami.

Dziecięce niskie buty trekkingowe na każdą pogodę

Ważnym atutem niskich butów trekkingowych dla dzieci jest ich oddychająca forma. Doskonale odprowadzają wilgoć na zewnątrz i pozostawiają skórę suchą. Tym samym zapewniają świeżość i swobodę nawet w najcieplejsze dni. Mają też dobre parametry pod względem wodoodporności, dlatego sprawdzą się nawet w gorszą pogodę.

Buty turystyczne niskie dla dzieci wyróżniają się też wygodą wkładania. Ich proste zapięcia – rzepy czy też sznurówki z przesuwaną pętelką – ułatwią szybką zmianę obuwia w każdych warunkach.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Intersport i wyboru dziecięcych, uniwersalnych butów turystycznych.