INTERSPORT oferuje Państwu szeroki asortyment obuwia turystycznego, zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z górami jak i dla bardziej zaawansowanych turystów i odkrywców.

Buty trekkingowe - niezbędne na wyprawę po górach.

Buty trekkingowe

Dobór odpowiedniego ekwipunku ma istotne znaczenie, aby zaplanowana podróż była przyjemna i również bezpieczna dla naszego zdrowia. Wyposażenie będzie zależeć od charakteru podróży. W tym wypadku planujemy wyprawę po górach. Dlatego musisz uważnie wybrać ekwipunek z szerokiej oferty jaką proponuje INTERSPORT. Zaczynamy od przedstawienia Państwu istotnej rzeczy, jakie są buty trekkingowe. Jest to specjalistyczne obuwie, gdzie producenci , aby sprostać wymaganiom ludzi mających pasję chodzenia po górach opracowali wytrzymałe i komfortowe buty.

W zakresie butów, głównie przeznaczonych do trekkingów górskich, w każdych warunkach pogodowych mamy do zaproponowania markowe buty trekkingowe salomon. Marka Salomon to jeden ze światowych liderów producentów butów, odzieży i sprzętu sportowo - turystycznego. Buty trekkingowe Salomon są najwyższej jakości. Wiele modeli damskich i męskich. Śledź na bieżąco nowości i promocje z szerokiej oferty oryginalnych butów trekkingowych i górskich w INTERSPORT!

Buty w góry muszą być solidnie wykonane.

Buty w góry, najodpowiedniejsze to buty trekkingowe, które są niezbędnym elementem ekwipunku każdego turysty. Nie należy ich wybierać tylko na podstawie wyglądu. Trzeba brać pod uwagę wygodę, zastosowane technologie, wytrzymałość, rodzaj aktywności do której są przeznaczone i typ terenu.

Buty w góry damskie oprócz zastosowania najlepszych technologii i materiałów wyróżniają się fasonem i różnorodną kolorystyką.Takie buty do chodzenia po górach pomogą przyjemnie realizować nasze pasje.

Buty górskie muszą być odpowiednio dopasowane do stopy.

Buty górskie aby sprawdzały się na szlaku muszą być odpowiednio dobrane czy dopasowane. Musimy pamiętać, że szczególnie w okresie zimowym zakładamy grubsze, cieplejsze skarpety. Dlatego kupujemy obuwie nieco większe. Wówczas zaoszczędzimy sobie niepotrzebnych otarć i niepotrzebnego bólu. Również buty górskie damskie, aby sprawdzały się w trakcie dłuższych wędrówek muszą być rozchodzone. Bez tego elementu każda wyprawa będzie prawdziwą udręką.

Buty trekkingowe męskie

Na długie wędrówki zabierz buty turystyczne od INTERSPORT.

Buty turystyczne to ważne wyposażenie, które nie może zawieść jak również nie może powodować bolesnych obtarć. Jeżeli trasa, na którą się wybieramy nie jest specjalnie zróżnicowana czy kamienista wówczas warto przemyśleć zakup butów niskich do kostki. Taki wybór jest dobry na rajdy miejskie czy górskie doliny. Najczęściej wykonane są z lekkich, wytrzymałych materiałów, połączonych zazwyczaj z zamszową skórą.

Buty gore tex - liczy się materiał, z którego są wykonane.

Buty gore tex - to “sprzęt” wyposażony w technologię gwarantującą ochronę przed wilgocią oraz szybkie odprowadzanie nadmiaru ciepła. Zapewnia również dużą nieprzemakalność. Niezbędna funkcja dla naszego komfortu i bezpieczeństwa np. w trakcie marznącego deszczu czy silnych mrozów. Membrana ta stosowana również w odzieży autdoorowej.

Gore tex buty, czyli technologia, która w trudnych warunkach pogodowych staje się niezbędna dla każdego miłośnika wędrówek.