Odpowiednie buty zimowe zapewnią Ci komfort i ciepło stóp nawet w najzimniejsze dni. Natomiast podczas chlap lub dużych opadów sprawią, że Twoje stopy będą suche. Zobacz jakie buty zimowe w swojej ofercie ma INTERSPORT i wybierz model dla siebie.Buty zimowe - ciepło dla Waszych stóp

Buty zimowe są niezbędnym elementem ubioru wyjściowego na zimę. Musicie się w nie zaopatrzyć, szczególnie jeśli wiecie, że za oknem będzie śnieżyca. Żadne inne buty nie ochronią Waszych stóp tak jak zimowe buty. Dzięki temu, że będziecie je nosić, ochronicie również swoje zdrowie. Wiadomo przecież, że najgorsze choroby idą od stóp… i od głowy.

buty zimowe

Jeśli jeździcie do pracy lub szkoły komunikacją miejską, koniecznie musicie mieć dobre buty. Dojście do przystanku, czekanie, stanie w chlapie w środku, a potem jeszcze dojście do celu stawia wysoką poprzeczkę dla butów. Muszą być one przede wszystkim nieprzemakalne. Ważne jest jednak też, by skutecznie izolowały od podłoża. Bardzo dobrym przykładem takich butów są buty zimowe salomon. Są to miejskie buty, które dodatkowo posiadają ocieplinę. Są bardzo funkcjonalne, a przy tym bardzo lekkie.

Buty zimowe wyprzedaż - kupuj z głową

Buty zimowe wyprzedaż jest oczywiście tuż po sezonie. Jeśli myślicie z wyprzedzeniem, to świetna okazja, żeby kupić bardzo dobre buty zimowe na wiosnę. Jeśli jednak nie macie dobrych butów na najbliższy sezon, musicie liczyć się z wydatkiem. Przeważnie zimowa kolekcja wchodzi do sklepów około października, wtedy też ceny są najwyższe. Możecie wyszukać buty zimowe allegro. Tam też rozeznać możecie się w rynku, a nóż już coś Wam się spodoba i kupicie. Na allegro również mamy swoje produkty, więc szukajcie tam nas i naszych promocji.

Buty zimowe męskie - muszą być porządne

Buty zimowe męskie muszą sprawdzić się w wielu sytuacjach. Czy to na szybkich marszach do komunikacji miejskiej, czy podczas długich zabaw z dziećmi w śniegu. Najlepiej, by były wysokie i sznurowane.Buty męskie zimowe muszą być na tyle wysokie, by nie przedostawał się do nich górą śnieg. Muszą mieć też dobrą izolację termiczną. Taką lekką (tylko dwustu-gramową) otulinę mają na przykład buty The North Face.

buty zimowe damskie

Niekoniecznie wyszukujcie buty zimowe męskie skórzane. W obecnych czasach technologia jest tak posunięta do przodu, że mamy wiele materiałów syntetycznych, które skórę zastąpią. Nie będą one też wyglądać mniej elegancko. Ale przecież dobre męskie buty zimowe nie muszą wyglądać elegancko. Nie jest to ich zadanie. One mają zapewnić stopie maksymalny komfort i ciepło podczas mrozów. Cholewka może być na przykład zamszowa. Wystarczy, że pokryta będzie impregnatem i już staje się wodoodporna i skutecznie chroni przed wilgocią.

Zimowe buty męskie mają też być lekkie. Nikt nie chce przecież dźwigać dodatkowych kilogramów podczas pokonywania zasp. Kupując buty zimowe pamiętaj, by podeszwa zewnętrzna dawała przyczepność nawet w bardzo niskich temperaturach. Musi również chronić stopę. Możecie wyszukać buty zimowe męskie allegro. Znajdziecie tam wiele modeli, które mogą się Wam spodobać. Jeśli martwicie się o rozmiar, wybierzcie model i przymierzcie w najbliższych sklepie stacjonarnym.

Buty zimowe damskie - najwyższy komfort

Buty zimowe damskie muszą Wam zapewnić najwyższy komfort podczas spacerów z dzieckiem lub drogi do pracy. Powinny być wodoodporne i przyczepne, tak byście utrzymały równowagę na śniegu, ale też na jesiennych, mokrych liściach. Najlepiej, by buty damskie zimowe posiadały odpowiednią membranę, by zapewnić maksymalną suchość stopie. Nawet w największą chlapę. Dodatkowa izolacja powinna zapewnić odpowiednie ciepło wewnątrz buta.

Zimowe buty damskie najlepiej, by była wysoko sznurowane. Zapewni to utrzymanie stopy w odpowiedniej pozycji. Miękka podeszwa sprawi, że damskie buty zimowe zapewnią Wam dobrą amortyzację nawet podczas najdłuższych spacerów. Odpowiednia wygoda jest szalenie ważna, szczególnie przy tak zabudowanych butach. Pamiętajcie też, by buty zimowe ocieplane damskie miały odpowiednią przyczepność. Zapewnić Wam to może guma. Jedna musi być to specjalna gumowa podeszwa, która nie będzie twardnieć w temperaturach niższych niż 0 stopni.

Buty zimowe dziecięce, by dzieci mogły długo bawić się w śniegu

buty zimowe męskie

Buty zimowe dziecięce muszą być odpowiednie, by dzieci mogły bawić się na świeżym powietrzu i nie chorować. Najlepiej, by były wyposażone w wysoką cholewkę, która jest wodoodporna. Żeby dzieci mogły wspinać się na górki muszą mieć też podeszwy, które są bardzo przyczepne. Wybierajcie raczej buty zimowe dla dzieci, które zapinane są na rzepy. Ułatwi Wam to ubieranie dziecka, ale też dziecko łatwo samo będzie mogło je poprawić.

Buty dziecięce zimowe powinny mieć membranę. Taką, która zabezpieczy je przed zamoknięciem i zapewni odpowiednią cyrkulację. Dopiero z taką membraną buty będą mogły zapewnić maksymalną suchość stopy. Jeśli nie mają odpowiedniej wkładki dokupcie ją. Może być polarowa, taka, by utrzymała stopy dziecka ciepłe, nawet w najzimniejsze dni. Buty zimowe dla dzieci powinny też mieć wzmocnienia na palcach i piętach. Zapobiegnie to szybkim uszkodzeniom butów.