Spodnie nieprzemakalne na przyjemne spacery i dłuższe podróże. Znajdź spodnie z membraną, które są szczególnie przydatne podczas wycieczek górskich. INTERSPORT, zapraszamy do zapoznania się z ofertą!Spodnie nieprzemakalne - najlepsze na deszcz

Spodnie nieprzemakalne ochronią Was nawet przed najbardziej przenikliwą wilgocią. Najlepiej sprawdzają się podczas chłodniejszych pór roku - wiosną i jesienią. Latem wystarczą zwykłe spodnie stretchowe. Spodnie nieprzemakalne oddychające są jednak na cieplejsze dni wiosenne lub jesienne. Są też gorsze niż te softshellowe ze względu na słabszą cyrkulację powietrza. Za to softshelle nie są wodoodporne.

Kupując spodnie nieprzemakalne damskie zwróćcie uwagę na ich ciężar. Muszą być lekkie, by nie obciążały Waszych plecaków i łatwe do spakowania. Byście mogły czuć się swobodnie powinny być wykonane z bardzo rozciągliwej tkaniny. spodnie nieprzemakalne Zabierając spodnie nieprzemakalne w góry myślicie zapewne o tym, żeby były funkcjonalne. Musicie znaleźć takie spodnie, w których swobodnie będziecie się czuć podczas szybkich podejść. Powinny też mieć wiele kieszeni, w których będziecie mogli umieścić najpotrzebniejsze drobiazgi - na przykład kompas.

Spodnie wodoodporne - przyjaciel dziecka

Spodnie wodoodporne przyniosą Wam spokój, kiedy Wasze dzieci będą bawić się w kałużach. Warto zaopatrzyć się w kilka takich par. Nawet jeśli nie wybieracie się na spacery w deszczową pogodę. Spodnie nieprzemakalne dla dzieci wybierajcie takie, które będą regulowane. Najlepiej, by miały gumkę w pasie oraz sznurek, który regulować będzie dół nogawek. Pomoże to lepiej dopasować spodnie do rosnącego wciąż dziecka lub do wykonywanej przez niego aktywności. Poszerzenie nogawki przyda się też przy zakładaniu masywniejszych butów. Spodnie nieprzemakalne dziecięce możecie zakładać dzieciom, żeby odprowadzić je do przedszkola, na spacer do lasu lub po prostu do zabawy w kałużach. Jeśli Wasze dziecko lubi wycieczki w góry, również tam przydadzą się te spodnie.

Spodnie z membraną - nawet na trudne górskie warunki

Spodnie z membraną sprawdzą się nawet wysoko w górach. Zapewnią Wam maksymalną wygodę i komfort. Najlepiej zaopatrzyć się w spodnie z membraną gore-tex. Tkanina ta nie dość, że jest wodoodporna i wiatroszczelna to dodatkowo zapewnia świetną oddychalność. Dzięki temu, wyeliminowana jest wilgoć z wnętrza spodni, przez co zapewnioną macie suchość ciała.

Spodnie z membraną damskie są wykonane z bardzo miękkiej tkaniny. Zapobiega to obtarciom nóg. Spodnie te mają też profilowane kolana, dzięki czemu będziecie miały swobodę ruchu. Dobre spodnie membranowe powinny też mieć wszystkie zamki i suwakie wykonane z wodoodpornego materiału. Tak, by nawet tamtędy nie przedostawała się wilgoć.