Hamak dwuosobowy czy turystyczny? Sprawdź szeroką ofertę hamaków INTERSPORT i wybierz hamak dla siebie!

Hamak dwuosobowy, turystyczny czy jednoosobowy?

hamak-dwuosobowy-sklep-sportowy-intersport

Hamakowanie staje się coraz powszechniejsze. Idealne do odprężenia i spania. W zależności od Twoich potrzeb posiadamy w sprzedaży hamak jednoosobowy i hamak dwuosobowy. Hamak turystyczny po złożeniu zajmuje mało miejsca i okaże się bardzo przydatny do odpoczynku np. po długim marszu.Jedną z ofert jaką mamy Państwu do przedstawienia jest hamak bushmen z mocnego materiału, nylonu spadochronowego. Obciążenie maksymalne hamaka wynosi aż 200 kilogramów.

Hamak dwuosobowy na krótki biwakowy relaks.

Hamak dwuosobowy może okazać się świetnym rozwiązaniem do zawieszenia w ogrodzie, gdzie posłuży do relaksu i wypoczynku. Kiedy jest wykonany z nylonowego materiału będzie bardzo trwały i odporny na uszkodzenia. Tego typu hamaki mamy wzmocnione specjalnymi szwami. Hamak kempingowy w montażu jest bardzo łatwy i czynność ta zajmuje dosłownie kilka minut.

Hamak turystyczny alternatywnym sposobem na nocleg!

hamak-jednoosobowy-sklep-sportowy-intersport

Hamak turystyczny po złożeniu jest bardzo lekki i w plecaku zajmie niewiele miejsca. Jest to istotne podczas pokonywania wymagających tras turystycznych. W ostatnich latach Hamaki turystyczne cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów, dlatego w tym sezonie proponujemy świetnej jakości hamak trekkingowy i hamak górski. Tkanina z której są wykonane hamaki jest odpora również na działanie warunków atmosferycznych. Materiał jest przyjazny dla skóry i odporny na pleśń.

Ticket To The Moon hamak wytrzymały i bardzo wygodny.

Na wyróżnienie z naszej całościowej oferty zasługuje producent ticket to the moon hamak. Hamak bardzo bezpieczny i stabilny. Jest to znana w Europie firma specjalizująca się w szyciu sprzętu turystycznego. Hamac ticket to the moon posłuży idealnie jako hamak outdoor jak również jako hamak camping. Jest to świetna propozycja dla wymagających pasjonatów zdrowych form spędzania wolnego czasu. Modele jednoosobowe czy też dwuosobowe będą bardziej praktyczne, gdy dokupimy wygodne miękkie poduszki.