Wybierasz się na kemping i nie wiesz jaki sprzęt turystyczny ze sobą zabrać? Sprawdź szeroką ofertę sprzętu biwakowego INTERSPORT i znajdź sprzęt dla siebie!

Jaki sprzęt turystyczny potrzebny jest na kemping?

sprzęt turystyczny

Przed nami piękne chwile wakacyjnego wypoczynku. Dlatego warto zastanowić się jaki sprzęt turystyczny będzie nam niezbędny. W sklepie INTERSPORT mamy dla Was, w tym temacie ciekawe propozycje. Oferujemy między innymi: plecaki, śpiwory, namioty, hamaki, materace, maty, karimaty, urządzenia pomiarowe, meble kempingowe, termosy, kubki czy czołówki.

Dobry sklep ze sprzętem turystycznym powinien charakteryzować się zróżnicowanym asortymentem.W INTERSPORCIE znajdziesz sprzęt outdoor w najlepszej cenie. Możesz liczyć na błyskawiczną wysyłkę i bezpieczne zakupy. Bogata oferta naszego sklepu posiada profesjonalne, markowe produkty.

Cenowo również jesteśmy mocno konkurencyjni, zawsze możesz liczyć na przeceny czy promocje. Na zakupiony u nas np. plecak czy namiot otrzymasz gwarancję. Pamiętaj, że na biwaku przydatny będzie również nóż czy scyzoryk.

Przydatny sprzęt biwakowy, który ułatwi Ci wypoczynek.

Dobrze wybrany sprzęt biwakowy zapewni przyjemność kontaktu z przyjaciółmi i naturą. W ramach szerokiego pojęcia kuchnia polecamy: niezbędniki - sztućce, naczynia do przygotowania potraw na gazie, turystyczną kuchenkę gazową oraz termosy i kubki. Jeżeli wybierasz się samochodem na pole biwakowe, wówczas dla wygody warto posiadać swoje

meble kempingowe.

Warto zabrać odpowiedni sprzęt na biwak.

Nieodzowny sprzęt na biwak, to również worki np. na przechowanie odzieży, kosmetyczki czy maty. Natomiast saszetka na pas czy ramię umożliwi bezpieczne przechowanie ważnych dokumentów, telefonu czy kluczy.Sprzęt trekkingowy, o którym warto pamiętać wybierając się na wędrówkę.

sprzęt biwakowy

Sprzęt trekkingowy, który przyda się na szlaku to zapewne dobry plecak, bidon, kijki turystyczne czy trekkingowe odciążające podczas wędrówki kręgosłup i dobra latarka - czołówka. Dobrze jest się zabezpieczyć na wypadek ulewnego deszczu wyposażając się w pokrowce na plecak czy nieprzemakalne worki na odzież.

Sprzęt surwiwalowy pozwoli Wam przetrwać w skrajnych warunkach.

Polecamy również, ważny w terenie sprzęt surwiwalowy jakim jest urządzenie pomiarowe, czyli dobry markowy zegarek, który pozwoli nam określić nasze położenie, trasę marszu, wysokość, pogodę czy również aktualne tętno. Dobrej klasy czołówki czy świetny śpiwór pozwoli przetrwać w trudnych zmaganiach z trasą i naturą.