Meble kempingowe sprawią, że Wasz wypoczynek na łonie natury będzie dużo przyjemniejszy. Sprawdźcie jakie meble kempingowe ma w swojej ofercie INTERSPORT i wybierzcie meble dla siebie!

Meble kempingowe - krzesło turystyczne i stolik turystyczny - sprawdź jak może być wygodnie na biwaku!

Krzesło turystyczne to przede wszystkim pierwszy zakup jakiego powinni dokonać wędkarze. Sprawdzi się ono również na kempingu lub kiedy zabraknie Wam krzeseł na domówce. Za to stolik turystyczny warto mieć zawsze w bagażniku. Jeśli często jeździcie za miasto na pewno, prędzej czy później, z niego skorzystacie. Meble kempingowe, dzięki temu, że są kompaktowe, zmieszczą się praktycznie w każdym samochodzie. Sprawdźcie jakie meble kempingowe ma w swojej ofercie INTERSPORT.

Meble turystyczne - stworzone, by móc poczuć się na kempingu jak w domu.

meble kempingowe

Meble turystyczne pozwolą Ci wygodnie odpoczywać na każdym biwaku. Nie tylko zapewnią wysoki komfort odpoczynku, ale również sprawią, że będziecie mogli wygodnie zjeść każdy posiłek.

Regulowany stolik turystyczny składany - komfort podczas spożywania posiłków!

Stolik turystyczny składany INTERSPORT jest bardzo stabilny i wytrzymały. Większość ze stołów przez nas oferowanych wykonana jest z aluminium. Stabilne nogi pozwalają na regulację i odpowiednie ustawienie stołu, nawet na wyboistym terenie. Taki stół turystyczny sprawdzi się na biwakach, piknikach czy nawet na balkonie.

Krzesełko turystyczne składane - zabierz ze sobą nawet na wędrówki.

Krzesełko turystyczne składane jest na tyle lekkie i małe po złożeniu, że możecie je zabrać nawet na piesze wycieczki. Po złożeniu spokojnie możecie przypiąć je do Waszego plecaka. Z pewnością nie będzie zbytnio ciążyć. Krzesełko składane turystyczne posiada również często pokrowiec. Dzięki niemu, transport jest jeszcze łatwiejszy!

Krzesło składane turystyczne - wygodna podczas odpoczynku czy wędkowania.

Krzesło składane turystyczne doskonale sprawdzi się na rybach, kempingu czy działce. Dzięki temu, że składa się do małych rozmiarów, ułatwia transport. Krzesło turystyczne lekkie składane możecie zabrać ze sobą nawet, kiedy musicie dojść spory kawałek do miejsca odpoczynku. Pokrowce krzeseł posiadają paski, dzięki którym przenoszenie ich jest dużo łatwiejsze. Wystarczy, że przewiesicie taki pokrowiec przez ramię, a ręce macie wolne.

krzesełko turystyczne

Krzesło turystyczne składane aluminiowe, z oparciem powinno być wykonane z trwałego materiału. Taki materiał powinien też bym odporny na wpływ warunków atmosferycznych. W przeciwnym razie Wasze fotele mogą szybko wypłowieć lub po prostu materiał szybko pęknie. Dlatego warto zwrócić uwagę z czego wykonane są krzesła turystyczne składane tanie. Czasem lepiej wydać więcej niż kupować co sezon nowe.

Składane krzesła turystyczne często posiadają uchwyty na napój. Jeśli jednak wybrany model nie posiada takiego uchwytu, możecie dokupić go osobno i przyczepić do konstrukcji krzesła. Ten patent sprawi, że Wasze krzesła biwakowe będą jeszcze wygodniejsze. Odpoczynek na łonie natury nie musi kończyć się na kocyku!

Szafa turystyczna niezbędna podczas dłuższego urlopu na biwaku.

Szafa turystyczna pozwoli Wam na przechowywanie całego ekwipunku i utrzymywanie porządku w namiocie. W dużych namiotach możecie ją rozłożyć jako wolnostojącą. Taka szafa ma stalowy stelaż, co zapewnia jej stabilność. Półki mogą być wykonane z poliestru. Do mniejszych namiotów polecamyszafki kempingowe - organizery. Taką szafkę łatwo można zawiesić w namiocie. Posiada kilka półek i zamykana jest na zamek błyskawiczny.

Stoliki turystyczne - jeśli potrzebujecie więcej miejsca do grillowania.

Stoliki turystyczne sprawdzą się nawet na działce, kiedy potrzebujecie więcej miejsca przy grillu. Częstym problemem podczas grillowania jest brak miejsca na odłożenie jedzenia. Szczególnie jeśli są z nami nasze pupile. Zwłaszcza wtedy jedzenie powinno być trzymane wyżej.

Leżak turystyczny składany - komfort podczas odpoczynku na plaży.

Leżak turystyczny składany możecie zabrać ze sobą na plażę. Dzięki temu, że jest bardzo lekki możecie go łatwo ze sobą zabrać. Szeroki nóżki zapobiegają zapadaniu się w piasku.

Krzesło kempingowe - większy komfort podczas odpoczynku.

krzesło kempingowe

Krzesło kempingowe to podstawowe wyposażenie jakie musicie ze sobą zabrać na biwak. Dzięki niemu wygodnie odpoczniecie po całym dniu atrakcji na świeżym powietrzu. Krzesła kempingowe składane są bardzo małe po złożeniu. Ich wielkość pozwala na ich łatwy transport w bagażniku czy na dachu samochodu. Wykonywane są z bardzo trwałych materiałów. Krzeslo kempingowe pozwoli Wam na duży lepszy wypoczynek niż zwykły koc.

Fotel turystyczny składany - bardzo kompaktowy.

Fotel turystyczny składany z reguły jest bardzo kompaktowy. Z reguły po złożeniu takie fotele nie mają nawet 90 cm długości. Ich objętość to ok. 45-50l. Fotel kempingowy bardzo łatwo i szybko się składa i rozkłada. Wystarczy do tego rozciągnięcie fotela i zabezpieczenie przed ponownym złożeniem/rozłożeniem. Fotele turystyczne posiadają 2 podłokietniki oraz zagłówek. Dodatkowo często ich oparcie jest odchylane. Warto wypróbować meble turystyczne!