Wybierasz się na kemping? Koniecznie musisz zaopatrzyć się w kuchenkę turystyczną! Sprawdź jakie kuchenki turystyczne ma w ofercie INTERSPORT i wybierz odpowiednią dla Twoich potrzeb!

Kuchenka turystyczna gazowa, elektryczna - jaką najlepiej wybrać do gotowania w plenerze?

Kuchenka turystyczna

Kuchenka turystyczna gazowa, elektryczna to jedno z najlepszych akcesoriów biwakowych. Jeśli wybieracie się na dłuższy kemping musicie się zaopatrzyć w jedną z nich. Na takich kuchenkach możecie ugotować pełnowartościowe, pyszne posiłki!

Kuchenka gazowa turystyczna, jednopalnikowa w zupełności wystarczy!

Kuchenka gazowa turystyczna pozwala podgrzać gotowe dania lub przyrządzić danie od początku. Macie rano ochote na jajecznicę? Nic prostszego - przyrządzicie ją właśnie na takiej kuchence. Do przygotowania większości potraw wystarczy kuchenka gazowa jednopalnikowa. Nawet już na tych najmniejszych palnikach da się przygotować posiłki dla co najmniej dwóch osób. Kuchenki turystyczne dają Wam możliwość przyrządzania głównie potraw jednogarnkowych. Gazówka turystyczna przyda się Wam na kempingu, spływach kajakowych czy podczas górskich wypraw. Sprawdźcie jaki mamy wybór!

Prosta obsługa kuchenki turystyczne gazowe!

Kuchenki turystyczne gazowe są bardzo proste w obsłudze. W większości przypadków wystarczy ją wcisnąć na kartusz i odpalić. W dodatku są bardzo bezpieczne. Zarówno one jak i kartusze posiadają odpowiednie zabezpieczenia.

Nadal najpopularniejsze są kuchenki gazowe turystyczne.

kuchenki turystyczne gazowe

Mimo, iż istnieją również kuchenki elektryczne czy na paliwo stałe, to kuchenki gazowe turystyczne są nadal najpopularniejsze! Są najczęściej wybierane przez entuzjastów wypoczynku na świeżym powietrzu. Kuchenki gazowe turystyczne są lekkie i w większości przypadków mają małe rozmiary. Można je więc łatwo przenosić nawet przy niewielkich rozmiarach bagażu.

Palnik turystyczny - łatwa regulacja temperatury.

Palnik turystyczny wyposażony jest w regulator płomienia, do którego macie cały czas łatwy dostęp. Dzięki temu możecie w prosty i szybki sposób kontrolować płomień pod Waszą potrawą. Pozwala on również kontrolować zużycie gazu oraz wykorzystanie gazu do końca. Najważniejsze jest to, że palnik do butli turystycznej jest składany do bardzo małych rozmiarów. Umożliwia to jego transport nawet wtedy, kiedy nie macie dużo miejsca.

Palnik gazowy turystyczny sprawdzi się nawet w zimie i na dużych wysokościach.

Palnik gazowy turystyczny możecie też zabrać na wędrówki nawet podczas silnych mrozów. Wysokokaloryczny gaz pozwoli Wam zagrzać wodę, dzięki czemu napijecie się czegoś gorącego i rozgrzejecie się. Palnik na kartusze sprawdza się również na wyprawach w góry. Możecie zrobić sobie postój i odgrzać jedzenie. Ciepły posiłek zawsze podnosi na duchu i zwiększa motywację do dalszej drogi!

Turystyczna kuchenka gazowa w komplecie z zestawem naczyń.

Kuchenka gazowa turystyczna

Jeśli jest to Wasza pierwsza turystyczna kuchenka gazowa to najlepiej zaopatrzcie się od razu w zestaw naczyń. Taki zestaw może być zamykany - góra zestawu to patelnia, a dół, bardziej głęboki, może służyć jako garnek. Często w taki zestaw wchodzą również talerze. Turystyczne kuchenki gazowe pozwolą Wam ugotować obiad składający się nawet z dwóch dań. To bardzo wygodny sposób na zdrowe odżywianie podczas wędrówek czy kempingów.

Kuchenka na kartusze - przystępna cena - świetny wybór!

Kuchenka na kartusze nie jest wcale dużym wydatkiem. Patrząc na to, że posłużyć może przez wiele lat z pewnością ten wydatek jest niewielki. Kuchenki turystyczne na kartusze musicie przechowywać w suchym miejscu. Mały kartonik pozwoli Wam jednak przechowywać ją praktycznie wszędzie. Kartusze możecie kupować wtedy kiedy macie potrzebę. Są dostępne w naszej ofercie przez cały rok.