Namiot 2, 4 osobowy czy większy? Jakie namioty turystyczne wybrać? Sprawdź szeroką ofertę namiotów INTERSPORT i wybierz namiot dla siebie!

Namiot 2, 4 osobowy, namioty turystyczne czy namiot samorozkładający - sprawdź co wybrać na biwak.

Wahacie się czy zabrać namiot 2 osobowy czy namiot 4 osobowy na weekend poza miastem? Jeśli wybieracie się na kemping w dwie osoby możecie wybrać większą opcję. Szczególnie jeśli wybieracie się bez samochodu i wszystkie rzeczy muszą być z Wami w środku. Będziecie wtedy mieli dużo miejsca i będzie Wam po prostu wygodniej. Namioty turystyczne z reguły mają również zamykane przedsionki. Tam też możecie przechowywać mniej wartościowe rzeczy i sprzęt.

namiot 4 osobowy

Wybierajcie zawsze takie namioty, które będą odpowiadały Waszemu stylowi odpoczynku. Jako para możecie też znaleźć dla siebie namiot 3 osobowy. Da on Wam więcej miejsca, ale nie będzie aż tak trudny w rozłożeniu ani ciężki przy przenoszeniu. Najłatwiejszy w obsłudze jest namiot samorozkładający. Taka nowoczesna funkcja pozwala na szybkie i niemęczące rozkładanie namiotu. Sprawdza się szczególnie podczas spływów kajakowych, kiedy codziennie musicie składać i rozkładać namiot na nowo.

Namiot 4 osobowy - przestronność oraz wygodna

Namiot 4 osobowy sprawdzi się przy wyjazdach rodzinnych lub kiedy wolicie spać ze znajomymi pod jednym namiotem. Zagwarantuje Wam wystarczającą przestrzeń, a przy tym będzie Wam również wygodnie. Innowacyjne technologie stosowane przy produkcji namiotów zapewniają, że są one wytrzymałe oraz funkcjonalne.

Namiot 5 osobowy - najwyższy komfort na dmuchanym łóżku!

Namiot 5 osobowy, dzięki swoim gabarytom pozwala na stworzenie nawet komfortowej sypialni. Są to już na tyle duże namioty, że możecie spokojnie w środku chodzić wyprostowanych. Dodatkowo, jeśli cenicie sobie wygodne, możecie w środku stworzyć sobie bardzo komfortową sypialnie. Jeśli wybieracie się większą grupą, wystarczą Wam karimaty oraz śpiwory i również spokojnie się wyśpicie.

Namiot plażowy - ochrona przed wiatrem oraz słońcem.

namioty turystyczne

Namiot plażowy zapewnia najwyższą ochronę przed warunkami panującymi na plaży. Wybierając się na plażę, szczególnie nad polskim morzem, nie możecie być nigdy pewni pogody. Szczególnie jeśli chcecie na plaży spędzić cały dzień. Taki namiot zapewni Wam ochronę nawet przed lekkim, letnim deszczem. Namiot na plażę pozwala również zabezpieczyć rzeczy, wodę oraz prowiant, który zabieracie ze sobą. Wybierajcie takie namioty, które mają podłogę. Wtedy zabezpieczycie również Wasz bagaż przed piaskiem.

Zastanawiacie się jak złożyć namiot plażowy? Nie jest to trudne. Z reguły namioty plażowe posiadają konstrukcję opartą o 3-częściowy stelaż, który zapewnia im stabilność oraz ułatwia składanie. Dodatkowo namioty te są lekkie i bardzo poręczne. Mają również pokrowiec, który ułatwia ich przechowywanie i transport.

Namiot dachowy - bądź niezależny od warunków gruntu!

Namiot dachowy daje największą swobodę rozłożenia. Nie będziecie zależni od miejsca, w którym się rozbijacie. Podłoże może być mokre, nierówne, może być nawet błoto. Dzięki temu, że namiot dachowy rozkładany jest na samochodzie, jest też w nim trochę cieplej. Natomiast w ciągu słonecznego dnia daje dodatkowy, drogocenny cień wokół pojazdu.

Takich namiotów dachowych możecie szukać wyszukując frazę namioty allegro. Również na tym portalu, od pewnego czasu, wystawiamy sporą część naszego asortymentu. Szukać więc możecie tam również namiotów INTERSPORT. Allegro namioty pozwolą Wam zapoznać się z naszą ofertą. Wybierzcie namiot, który najbardziej Wam odpowiada.

Namiot 6 osobowy - dla dużej rodziny lub grupki znajomych.

Namiot 6 osobowy to jeden z największych namiotów. Sprawdzi się on kiedy wybieracie się na kilkudniowe obozowanie w jednym miejscu. Takie duże namioty nie nadają do częstego rozbijania się. Ich rozłożenie jest bardziej skomplikowane i wymaga poświęcenia większej ilości czasu.

Najczęściej wybierany model namiotu - namiot dwuosobowy!

Namiot dwuosobowy jest najczęściej wybierany przez turystów. Takie namioty są bardzo funkcjonalne oraz komfortowe. Dodatkowo posiadają lekką konstrukcję, więc idealnie nadają się na kilkudniowe spływy kajakowe czy wędrówki.

Namiot jednoosobowy - idealny na wędrówkę!

Namiot jednoosobowy sprawdzi się szczególnie jeśli wybieracie się na wędrówkę. Jest to mały i lekki namiot, który charakteryzuje się łatwością składania i rozkładania. Namiot 1 osobowy możecie ze sobą zabrać na piesze lub rowerowe wycieczki czy po prostu na wypad na ryby.

Namiot karpiowy - najwyższy komfort podczas zasiadek karpiowych.

Namiot karpiowy zapewni Wam najwyższy komfort podczas długich zasiadek karpiowych. Namioty karpiowe posiadają odpinane fronty, które chronią przed silnymi wiatrami oraz deszczem. Dzięki temu, że namioty te są wysokie, łatwo możecie przechować cały sprzęt, który potrzebujecie do łowienia ryb. Namiot karpiowy polecany jest dla najbardziej wymagających wędkarzy.

namiot 2 osobowy

Namiot Coleman - duży i funkcjonalny namiot

Namiot Coleman mimo, że posiada większe rozmiary, jest również bardzo odporny nawet na silne wiatry. Dzięki stabilnej konstrukcji zapewnia komfort i ochronę. Posiada również duży przedsionek oraz podwójne wejście, co gwarantuje jeszcze wyższą wygodę biwakowania.