Na biwak zabieracie karimatę czy matę samopompującą? Sprawdźcie ofertę karimat i mat INTERSPORT i wybierzcie maty dla siebie!

Karimata czy mata samopompująca - co najlepiej ze sobą wybrać?

Karimata to jeden z elementów wyposażenia “obieżyświata. Przyda się w różnych sytuacjach życiowych.” Będzie pomocna także, w trakcie wykonywania treningów gimnastyczno - rehabilitacyjnych. Natomiast mata samopompująca to świetny wynalazek, który usprawnia turystyczną przygodę. Taka mata zasysa powietrze i sama się nim wypełnia. Dzieje się to za sprawą specjalnego zaworu.

Karimata

Czy karimata do spania, do namiotu jest wygodna?

Karimata do spania charakteryzuje się prostą konstrukcją i kompaktowym rozmiarem. Przydatna rzecz dla miłośników biwakowania oraz przyrodniczych wycieczek. Niezbędna dla mobilnych rozwiązań. Gruba karimata poprawia izolację i gwarantuje bezpieczny wypoczynek i sen.

Karimata do namiotu powinna posiadać dobre właściwości termoizolacyjne. Najczęściej przed zmarznięciem w namiocie dodatkowo chroni nas śpiwór. Powinniśmy zwrócić uwagę na parametry jakie posiada karimata piankowa czy karimata samopompująca.

karimata do spania

Istotną rzeczą jest również wodoodporność oraz w miarę lekka i gruba warstwa użytego materiału, który powinien być odporny na odkształcenia. Zwróć również uwagę na rozmiar karimaty, aby nie okazała się za krótka lub niepotrzebnie mocno za długa. Do wycieczek pieszych polecane są lżejsze karimaty.

Wygodna i pakowna mata samopompująca, turystyczna do namiotu!

Dobra mata samopompująca to lepsza regeneracja po długotrwałym marszu czy innym sportowo - turystycznym wysiłku. Maty samopompujące to wygoda podczas spania w każdych warunkach. Dlatego taki sprzęt turystyczny cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Markowi producenci prześcigają się w wprowadzaniu na rynek coraz bardziej komfortowych modeli. Mata turystyczna czy mata do namiotu nie powinna zajmować dużo przestrzeni przy pakowaniu, jej lekkość również ma znaczenie.

Samopompująca mata pod namiot jest bardzo prosta w użyciu.

Samopompująca mata, niekiedy również określana mata samonapełniająca nie stanowi żadnego problemu związanego z jej szybkim użyciem. Wystarczy odkręcić specjalny zawór i samonapełniająca mata pod namiot wypełni się powietrzem. Na koniec pozostaje jedynie samemu dodmuchać powietrze w zależności od oczekiwanego komfortu.

Mata plażowa jestu dużo wygoniejszym rozwiązaniem niż ręcznik.

mata samopompująca

Przydatna podczas wakacji nad morzem czy jeziorem będzie mata plażowa. Nieodzowna również podczas wypadów na łono przyrody. Dzięki zastosowanemu materiałowi z powodzeniem posłuży nawet do wytarcia po kąpieli. Nie ma potrzeby noszenia ze sobą ręcznika. W naszym sklepie zakupisz niezwykle praktyczne i funkcjonalne maty plażowe. Dostępne są w różnych ciekawych wzorach i kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami.

Mata biwakowa, turystyczna do siedzenia podczas outdoorowych wypraw.

Nasze maty turystyczne wyróżniają się funkcjonalnością i trwałością. Mata biwakowa posłuży jednocześnie do siedzenia przed ogniskiem czy w przerwie długiego marszu. Wytrawny globtroter.