Na wycieczkę poza miasto wybieracie termos czy kubek termiczny? Sprawdźcie ofertę kubków termicznych i termosów INTERSPORT i wybierz odpowiedni sprzęt dla siebie!

Kubek termiczny czy termos - co lepiej sprawdzi się na biwak, a co do pracy?

Zarówno kubek termiczny, jak również turystyczny termos idealnie będzie przydatny na wypady turystyczne jak i do pracy. Jest to najpopularniejszy rodzaj pojemnika na ciepłe napoje. Częściej jednak termos wykorzystujemy do dalszych wyjazdów poza swoje miejsce zamieszkania. W ostatnich latach widzimy trend picia rano kawy lub herbaty, w drodze z domu do pracy. Napoje takie rozbudzają nas i dodają lepszej energii. Do tego celu świetnie nadaje się odporny na uszkodzenia kubek termiczny. 

kubek termiczny

Kubki termiczne zachowują temperaturę płynów przez długi czas. 

Dobrej jakości kubki termiczne potrafią nawet do wielu godzin utrzymać odpowiednią temperaturę. Zależy to głównie od zewnętrznej temperatury, wykonanego materiału oraz częstotliwości jego otwierania. Najlepsze kubki termiczne kosztują od 50 do 150 zł. Cena jest uzależniona od wielkości, szczelności ciepła czy rodzaju materiału. 

Wersja z uchwytem idealnie sprawdzi się w trakcie spacerów czy krótkich wycieczek. Dostępne są również tańsze egzemplarze, które zadowolą użytkowników, w trakcie nieco krótszego użytkowania. Zapraszamy po najlepsze kubki termiczne do sklepu INTERSPORT. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór asortymentu. 

Termosy turystyczne sprawdzą się podczas górskich wędrówek lub wypraw za miasto. 

Faktycznie termosy turystyczne mogą okazać się niezastąpione na zimowych górskich szlakach, gdzie często występują niskie temperatury i porywiste zimne wiatry. W tym przypadku bardzo istotną sprawą jest waga używanego termosu. W górskim plecaku liczy się każdy “gram wyposażenia”. Do Państwa należy ostateczna decyzja czy lepiej zabrać termos czy palnik z turystyczną butlą gazową.

Najlepsze termosy posiadają nawet kilka warstw uszczelek, dzięki czemu na pewno nie będą przeciekać. 

Szczelność takiego produktu jest bardzo ważną cechą. Najlepsze termosy bardzo długi okres czasu utrzymają, wewnętrzną stałą temperaturę oraz będą całkowicie szczelne. To nie te czasy, kiedy należało pilnować aby termos zawsze położony był pionowo. Producenci termosów najczęściej podają czas trzymania ciepła. W INTERSPORT otrzymasz termosy takich znanych i sprawdzonych marek jak: Coleman, Salewa czy McKinley. Pasjonatom turystyki nie trzeba bliżej przedstawiać, wymienionych światowych producentów. 

termosy turystyczne

Termos dla dzieci posiada różne kształty - znajdziecie nawet termosy w kształcie zwierząt! 

Jeżeli chodzi o przeznaczenie, to termos dla dzieci nie różni się od termosów dla dorosłych. Zakup takich termosów nie należy do najłatwiejszych, z uwagi na to, że na rynku można znaleźć bardzo dużo modeli. Tutaj istotną sprawą jest jakość zastosowanego materiału. Musi być zdrowy dla naszego dziecka. W dalszej kolejności to czas utrzymywania ciepła, pojemność oraz fason produktu. 

Dobre termosy dla dzieci posiadają dodatkowo wyprofilowane łyżkowidelce, któer są zawsze pod ręką. Przy zakupie uwzględniamy wiek dziecka oraz wielkość jego tornistra do szkoły. Dlatego termos nie powinien być zbyt ciężki i duży. Termosy dla dzieci charakteryzują się również ciekawym designem. 

Termos do kawy z reguły wykonany jest z metalu lub szkła.

Termos do kawy cechuje jakość wykonania. Najczęściej dobry termos wykonano z nierdzewnej stali, hartowanego szkła, ceramiki lub dobrego gatunkowo tworzywa. Materiały te cechuje duża wytrzymałość, która przekłada się z kolei na zadowolenie z zakupu. 

Produkt ten możemy wykorzystać także jako termos na herbatę lub inny napój. Istotny jest także element bezpieczeństwa, gdzie producent potwierdza, że produkt nie zawiera BPA i ftalanów szkodliwych dla zdrowia. Wówczas taki termos jest bezpieczny dla zdrowia. 

Niektórych klientów interesuje termos szklany z uwagi na lepsze trzymanie ciepła. Jednak badania wykazały, że termosy bez wewnętrznego szkła, również w tym zakresie są bardzo dobre i niezawodne.

Bardzo wygodny w użytkowaniu jest coraz bardziej popularny termos z pompką o różnych pojemnościach. Świetny do samochodu, na działkę czy różnego rodzaju spotkania towarzyskie. Często taki termos dzbanek spotykamy, na różnego rodzaju spotkaniach konferencyjnych.

najlepsze termosy

Najczęściej jest to termos 1l lub nawet termos o pojemności do 3 litrów. Pamiętaj nie musisz używać w internecie, hasła - termos allegro, możesz posłużyć się hasłem termos INTERSPORT, a otrzymasz, niezawodny produkt, w zróżnicowanych cenach. Dbamy przede wszystkim o zadowolenie z zakupów naszych klientów.

Termokubek posiada pojemność w przedziale od 0,3 do 0,5 litra.

Niektóre osoby kubek termiczny określają skrótem termokubek, mając na uwadze produkt o pojemności w przedziale od 0,3 do 0,5 litra. Najlepsze kubki termiczne potrafią utrzymać stałą temperaturę nawet do kilku godzin. Również w tym przypadku zwracamy uwagę na szczelność i wagę kubka. 

Aspekt wizualny także odgrywa znaczącą rolę przy jego wyborze. Ciekawy wzór czy nadruk ma dla niektórych osób znaczenie. Pamiętaj, że termokubek nie zastąpi termosu pod względem długości czasu utrzymywania temperatury płynu. 

Kubek termiczny dla dzieci może być wykonany z aluminium, szkła, plastiku lub stali nierdzewnej.

W okresie jesienno zimowym kubek termiczny dla dzieci będzie świetnym prezentem. Może być wykorzystany, w szkole lub w trakcie zajęć rekreacyjno - sportowych. W ostatnim czasie rodzice coraz chętniej wyposażają swoje dzieci w dobry kubek termiczny.

Kupując kubek termiczny allegro również możesz liczyć na sprawdzony produkt. Jednak zapewniamy, że zakupy w INTERSPORCIE zadowolą każdego klienta. 

termos

Kubek termiczny szczelny - charakteryzuje się długim okresem czasu utrzymania stałej temperatury. Również w okresie upałów, taki produkt może służyć do utrzymania niskiej temperatury płynów.

Kubek turystyczny powinien mieć uchwyt, dzięki któremu będzie można przyczepić go do plecaka. 

Kubek turystyczny - to nieodzowny element ekwipunku każdego turysty. Dobrze kiedy jest metalowy i dobrze przewodzi ciepło, gdyż będzie to przydatne podczas przygotowania posiłku na gazowym palniku. Jednocześnie rączka kubka nie powinna przewodzić temperatury. Wówczas będzie bardzo przydatny w każdej trasie.

Ceny rakiet dla początkujących pasjonatów tenisa stołowego są bardzo atrakcyjne, zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Pamiętaj - zakupiona w sklepie internetowym INTERSPORT paletka do tenisa stołowego znajdzie się pod Twoimi drzwiami w przeciągu kilku dni od chwili dokonania zakupu.