Plecak turystyczny 20l, 30l, 50l czy 80l? Jak duży plecak turystyczny potrzebujesz? Sprawdź szeroki wybór plecaków turystycznych INTERSPORT i wybierz plecak dla siebie!

Plecak turystyczny 20l, 30l, 35l, 40l, 50l, 60l, 70l, 80l.

Musisz prawidłowo dobrać plecak na dłuższe czy krótkie piesze wędrówki. Będzie to Twój prawdziwy “towarzysz przygód” i również od niego będzie zależeć przyjemność podróżowania i dobrych wspomnień. W ofercie mamy dla Państwa plecaki bardzo dobrych producentów o różnych pojemnościach i cenach. Na krótki jednodniowy wypadzik przyrodniczo - turystyczny dla większości wystarczy plecak turystyczny 20l, 30l, 35l.

plecak turystyczny

Dobrze, kiedy plecak posiada boczne kieszonki oraz pas biodrowy częściowo odciążający nasze plecy. Natomiast plecak turystyczny 40l, 50l traktujemy jako uniwersalny sprzęt, który dobrze sprawdzi się nawet na alpejskiej wyprawie lodowcowej. Zazwyczaj posiadają wewnętrzny sztywny stelaż, a także regulowany system nośny. Materiał takich plecaków musi być trwały, odporny na przetarcia i nieprzemakalny.

Plecak turystyczny 60l, 70l, 80l to już naprawdę duży, przydatny na długie wyprawy sprzęt. Do plecaka o takiej pojemności zabierzesz dodatkową odzież, a także lekki namiot, karimatę czy dmuchany materac. Bez problemów spakujesz jeszcze prowiant, który powinien wystarczyć co najmniej na kilka dni wyprawy.

W INTERSPORCIE polecamy świetne plecaki turystyczne małe, duże i średnie dla każdej formy zwiedzania i podróżowania. Również dostępne są plecaki turystyczne 4f - znanej również na zagranicznym rynku polskiej firmy z Wieliczki.

Popularne plecaki turystyczne - plecak the north face borealis.

Plecaki turystyczne powinny być w miarę lekkie aby zbytnio, dodatkowo swoim ciężarem nie obciążały nas w czasie marszu. Aby bardziej odciążyć w górskim marszu nasz kręgosłup proponujemy używanie kijków trekkingowych. Pozwoli to nam bezpieczniej dotrzeć do celu.

plecaki turystyczne

Na wyróżnienie z uwagi na zastosowane materiały, technologie czy wygodę noszenia zasługuje: plecak the north face borealis, plecak north face, the north face plecak, north face plecak, plecak tnf. Tutaj producenci korzystają głównie z włókien syntetycznych, takich jak nylon i poliester. Większy plecak z kieszeniami zewnętrznymi bardziej sprawdzi się na trekkingach, a nieduży plecak bez kieszeni będzie idealny np. na ferratach w Dolomitach. Mały plecak turystyczny będzie niezbędny i przydatny do pokonywania np. wąskich przejść w jaskiniach.

Panie, które planują dłuższe wyprawy plecakowe powinny zwrócić uwagę na odpowiednią budowę plecaka, dostosowaną do kobiecej anatomii. Idealnie byłoby aby producent specjalny model, czyli plecak turystyczny damski.

Plecak salewa - plecak trekkingowy 30l, 35l, 40l, 45l.

Duży wybór i najlepsza jakość w sklepie INTERSPORT - sprzętu turystycznego, w tym plecaki trekkingowe w na każdą pogodę i w każde góry. Dobry plecak trekkingowy 30l, 35l, 40l, 45l będzie przydatny na jednodniowe marsze, gdzie spanie mamy zarezerwowane w schronisku górskim czy na kwaterze.

Raczej na chodzenie kilkudniowe, ze spaniem pod namiotem, to pojemność od 30 do 35 litrów będzie za mała. Musimy wówczas pomyśleć o większym plecaku. W jednym, jak i w drugim przypadku zadanie spełnią plecaki salewa. Plecak salewa to również górna półka profesjonalnego wyposażenia doświadczonego turysty. Salewa plecak jest dostępny w naszym sklepie, chętnie dostarczymy go pod drzwi Twojego domu.

Plecak deuter - plecak górski o wysokiej wytrzymałości.

plecak podróżny

Plecak górski - tutaj skupiłbym się głównie na wygodzie, wadze oraz rozwiązaniom zwiększającym funkcjonalność plecaka. Należy pamiętać aby plecak w góry był dobrze spakowany, bo to właśnie poprawi przyjemność chodzenia.

Plecaki górskie są tak skonstruowane aby można było do nich doczepić karimatę, czekan czy nawet lekki namiot. Dobry plecak w góry to połowa sukcesu związana z przyjemnością podróżowania. Warto także zainwestować w dobry pozostały sprzęt turystyczny bez którego trudno będzie dojść do celu. Dobry plecak deuter dobrze sprawdza się w trakcie dłuższych eskapad górskich.

Deuter plecak jest przystosowany do wygodnego noszenia poprzez boczne pasy kompresyjne. Praktycznie mamy już odpowiedź, jaką zadają nasi klienci w temacie, jaki plecak w góry będzie naprawdę praktyczny? Plecak lowe alpine to wyjątkowa marka, która na rynek plecaków turystycznych wprowadziła wiele praktycznych rozwiązań. Jest prekursorem najnowszych rozwiązań technologicznych w zakresie turystyki.

Plecak podróżny z dobrze rozłożonym ciężarem jest wygodniejszy od walizki czy torby!

plecak turystyczny

Plecak ze stelażem zewnętrznym to już profesjonalny sprzęt przeznaczony do dalekich i wysokogórskich wypraw.W sprzedaży są już plecaki ze stelażem wewnętrznym, które idealnie dopasowują się do naszej sylwetki. Zaniosą nas naprawdę daleko. Można powiedzieć, że są to plecaki podróżne. Zwykły plecak podróżniczy nie musi posiadać najnowszych rozwiązań technologicznych, aby sprostał naszym oczekiwaniom. Oczywiście dobry plecak jest niezastąpiony w każdej podróży.