Każda wspinaczka w górach, skałach albo na ściance wymaga odpowiedniego ekwipunku. Od niego zależy nie tylko bezpieczeństwo, ale również przyjemność płynąca z uprawiania tej ekscytującej dyscypliny sportowej.


Wspinaczka – sprzęt to podstawa

W sklepie Intersport znajdziesz wysokiej jakości przyrządy do wspinaczki Black Diamond oraz innych uznanych producentów, cieszących się dużym zaufaniem Klientów. Oferujemy lekki i solidny sprzęt do wspinaczki, który pozwoli Ci na bezpieczne i skuteczne wspinanie przez wiele sezonów. Nasz asortyment obejmuje liny, pętle i uprzęże. Proponujemy również przyrządy asekuracyjne i zjazdowe. Ofertę uzupełniają przydatne akcesoria.

W sprzedaży mamy profesjonalny sprzęt do wspinaczki górskiej przeznaczony dla zawodowców, ale odpowiedni ekwipunek znajdą u nas także amatorzy wspinaczki, którzy dopiero rozpoczynają swą przygodę z tym fascynującym sportem.

Niezawodny sprzęt do wspinaczki górskiej

Wiemy, jak ważne podczas wspinaczki w górach, na ściance czy na skałach jest bezpieczeństwo. Dlatego współpracujemy wyłącznie z zaufanymi producentami dostarczającymi niezawodne, najlepszej jakości przyrządy do wspinaczki. Dostępne akcesoria wyróżniają się znakomitą precyzją wykonania z solidnych materiałów oraz bardzo dobrymi właściwościami użytkowymi.

Podstawą wyposażenia każdego miłośnika wspinaczki jest dobrze dopasowana uprząż. Oferujemy zarówno lekkie modele sportowe, wersje górskie z opcją pełnej regulacji, jak i uprzęże na drogi wielowyciągowe, wyposażone w liczne szpejarki. W asortymencie mamy też liny dynamiczne o różnej długości i średnicy, co pozwala na idealne dopasowanie produktu do indywidualnych wymagań. Proponujemy ponadto specjalistyczne przyrządy asekuracyjno-zjazdowe służące do bezpiecznego wyhamowania lotu.

Poza podstawowym, niezbędnym sprzętem do wspinaczki górskiej Black Diamond, w ekwipunku każdego wspinacza powinny znaleźć się praktyczne akcesoria. Przykładem jest wysokiej jakości magnezja oraz podręczne woreczki do jej przenoszenia, gwarantujące suche dłonie w każdych warunkach.