Buty do biegania męskie Nike Pegasus Turbo Next Nature DM3413 Buty do biegania męskie Nike Pegasus Turbo Next Nature DM3413 Buty do biegania męskie Nike Pegasus Turbo Next Nature DM3413 Buty do biegania męskie Nike Pegasus Turbo Next Nature DM3413 Buty do biegania męskie Nike Pegasus Turbo Next Nature DM3413 Buty do biegania męskie Nike Pegasus Turbo Next Nature DM3413 Buty do biegania męskie Nike Pegasus Turbo Next Nature DM3413 Buty do biegania męskie Nike Pegasus Turbo Next Nature DM3413
Nike

Buty do biegania męskie Nike Pegasus Turbo Next Nature DM3413

729,99
43
Opis Produktu

 

  • Lekka cholewka z odpowiednio rozmieszczonymi obszarami wentylacji
  • Technologia Flyknit zapewnia mocne i stabilne dopasowanie
  • Pianka Nike ZoomX to sprężystość przy każdym kroku
  • Waflowy bieżnik na podeszwie zewnętrznej zapewnia przyczepność
  • Drop: 10 mm
  • Waga: 272 gLekkie i dynamiczne buty biegowe do codziennych treningów. Zapewniają wygodne dopasowanie oraz świetną amortyzację na twardych nawierzchniach.

Pianka Nike ZoomX jest dynamiczna i lekka, dzięki czemu zapewnia większą sprężystość przy każdym kroku. Pianka w kształcie kołyski zapewnia wsparcie podczas trzech faz kroku biegacza. Zwiększa elastyczność w momencie unoszenia stopy znad podłoża, płynność ruchu podczas poruszania stopy do przodu oraz amortyzację przy kontakcie stopy z podłożem.

Ten ponadczasowy model jest wykonany w przynajmniej 50% z materiałów z recyklingu, ale jednocześnie niczym nie różni się od swoich poprzednich wersji. Nike Flyknit

Flyknit to inspirowany opiniami biegaczy materiał, który dopasowuje się do stopy jak skarpeta, zapewniając jednocześnie wsparcie i trwałość idealne do uprawiania sportu. Składa się z mocnych i lekkich przędzy utkanych w jednoczęściową cholewkę zapewniającą stopie stabilność. Wybrane obszary cholewki Flyknit mają ściślejszy splot, który zwiększa wsparcie stopy, a pozostałe są elastyczne i przewiewne.