Narty męskie Rossignol 2021 React R6 Compact + XPress11 RRJ02LK Narty męskie Rossignol 2021 React R6 Compact + XPress11 RRJ02LK Narty męskie Rossignol 2021 React R6 Compact + XPress11 RRJ02LK
Rossignol

Narty męskie Rossignol 2021 React R6 Compact + XPress11 RRJ02LK

25 % off
2 099,00 1 579,00
Wybierz rozmiar
156cm
163cm
Opis Produktu

  • Narty z grupy All Mountain, na przygotowane trasy

  • Technologia LCT
  • Konstrukcja z carbonem
  • Rdzeń drewniany - topola
  • ON TRAIL ROCKER
  • Technologia FLEX TIP
  • Prostokątna ścianka boczna
  • Waga 3300 g / para 170 cm
  • Wiązanie: Look Xpress 11 GW

WIELKOŚĆ NART

156

163

170

SZEROKOŚĆ W DZIOBIE (MM)

126

126

126

SZEROKOŚĆ W TALII (MM)

73

73

73

SZEROKOŚĆ W PIĘTCE (MM)

110

110

110

PROMIEŃ (M)

12

13

14Dynamiczna jazda z dawką adrenaliny

Stworzony dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych narciarzy, nowy Rossignol React R6 Compact dostarcza magię bezwysiłkowego carvingu na przygotowanej trasie. Nowa technologia Flex Tip umożliwia łatwe przyspieszanie w skrętach i poza nimi, wprowadzając Cię w strefę z natychmiastowym rytmem do wykonywania jednego idealnego skrętu po drugim. Wzmocniona carbonem konstrukcja full-sidewall zapewnia mocne trzymanie krawędzi i bardzo dobre odbicie. Prostokątna konstrukcja ścian bocznych zapewnia sprawdzoną w wyścigach przyczepność, precyzję i moc.POCZĄTKUJĄCY ZAAWANSOWANY EKSPERTross-on-trail-rockerrossign-LCT-tech

Technologia LCT - bazując na innowacjach wprost z Pucharu Świata, nowa konstrukcja LCT firmy Rossignol łączy czystą moc i energię, zapewniając płynną stabilność w każdych warunkach. Centralna "szyna zasilająca" LCT - zintegrowana z konstrukcją narty od czubka do ogona - przeciwdziała wyginaniu nart, aby zapewnić stabilność i dynamiczną kontrolę nad torem jazdy.

rossign-flex-tip

FLEX TIP - Wyścigowa moc i precyzja są teraz bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej. Zaprojektowana z myślą o szybszym przyspieszaniu na zakrętach, nowa technologia FLEX TIP oferuje adaptacyjną kontrolę skrętu na czubku i ogonie narty, aby natychmiast wejść w skręt i łatwo go opuścić. Unikalna konstrukcja efektywnie kieruje energię w celu czystszego przenoszenia mocy, co skutkuje bezproblemowym, spontanicznym wjeżdżaniem i wychodzeniem z rzeźbionych skrętów.

rossign-oversized-sidecut

Oversized Sidecut - łączy w sobie bardzo głębokie taliowanie nart carvingowych ze specjalnie dobranymi szerokościami pod stopą. Dzięki temu narta zapewnia przyczepność i moc na całej długości krawędzi, szybszą inicjację skrętu, szybkie wyjście i dynamiczne przejścia z krawędzi na krawędź.

rossign-on-trail-rocker-icon

ON TRAIL Rocker - rocker tylko na czubku narty; szybka i łatwa inicjacja skrętów na przygotowanych trasach. Gdy narta znajdzie się na krawędzi, sekcja rocker wraca do kontaktu ze śniegiem, a następnie narta pracuje w skręcie, zapewniając kontakt krawędzi na całej długości.