Narty zjazdowe dla dorosłych i dla dzieci

W tej kategorii znajdziesz narty zjazdowe przeznaczone dla każdego miłośnika narciarstwa. Proponujemy szeroki wybór nart męskich, nart damskich, a także nart dziecięcych, które łatwo dopasujesz do swoich preferencji oraz umiejętności. W naszej ofercie posiadamy również narty unisex. Asortyment obejmuje narty zjazdowe przeznaczone zarówno dla osób jeżdżących rekreacyjnie lub początkujących, jak i dla doskonalących swoje umiejętności oraz zaprawionych w jeździe, doświadczonych narciarzy. Możesz wybierać spośród nart o różnej konstrukcji, w tym m.in. z rdzeniem drewnianym lub kompozytowym, dzięki którym zachowasz pełną kontrolę nad nartami, łatwo pokonasz miękki śnieg zjazdowe oraz płynnie wejdziesz w każdy zakręt. Narty zjazdowe wyposażono w kompatybilne wiązania, więc nie musisz tracić czasu na ich samodzielne dobieranie.

Narty carvingowe – wybierz sprzęt dla siebie       

Narty zjazdowe dostępne w sklepie Intersport mają szersze końce, a zwężają się ku środkowi, co pozwala na jeszcze łatwiejsze wykonywanie skrętów. Prezentujemy narty taliowane, określane też jako narty carvingowe. Poszczególne modele różnią się od siebie pod wieloma względami – dotyczy to między innymi zastosowanych w nich technologii, ale także promienia skrętu, wagi oraz rozmiaru. Proponujemy sprzęt wielu znanych producentów – w ofercie posiadamy narty zjazdowe Head, Atomic, Rossignol czy Volkl, a także modele Salomon, TECNOPro, Fisher, K2 oraz Nordica. Z łatwością znajdziesz wśród nich sprzęt odpowiadający Ci nie tylko pod względem parametrów, ale także stylistyki. Nowoczesne wzornictwo i ciekawa kolorystyka trafią w gust narciarzy w każdym wieku bez względu na płeć.

Planujesz rozpocząć naukę jazdy na nartach, chcesz wymienić zniszczony sprzęt narciarski lub kupić nowy, dopasowany do Twoich umiejętności? Już teraz sprawdź ofertę najlepszych nart zjazdowych w Intersport – tu  z pewnością znajdziesz narty, jakich potrzebujesz! W razie pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.