• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Narty Head WorldCup Rebels I SL 313208 + Wiązania Head FF Evo 11 100736

Narty

0,00 zł

Bon eKARTA 252,00 zł

Jak to działa?
Opis produktu
Zapytaj o produkt

Narty Head WorldCup Rebels I SL 313208 + Wiązania Head FF Evo 11 100736

Narty Head WorldCup Rebels i.SL to idealny wybór dla zawodników, którzy nie przestają skręcać i skręcają szybko. Jest to model który z pewnością podniesie poziom adrenaliny, jednocześnie oferując dużą przyjemność z jazdy i zachwycając czasem reakcji.Sercem narty jest rdzeń drewniany w układzie Graphene Worldcup Sandwich Cap będący połączeniem lekkiego materiału Graphen i warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niskiej masie własnej, niezwykłej sprężystości i bardzo dobrej reakcji. Dodatkowo konstrukcja Rebel Camber, czyli tradycyjne wygięcie narty, zapewnia bardzo dobre przyspieszenie i wspaniałe trzymanie krawędzi podczas dynamicznych skrętów.Konstrukcję wspiera także system elektroniczny w postaci HEAD Intelligence oraz KERS. Obie technologie bazują na włóknach piezoelektrycznych, które absorbują wibracje i odpowiednio usztywniają nartę, co zwiększa stabilność podczas szybkiej jazdy. Włókna Intellifibers dostosowują nartę w zależności gdzie i jak jeździmy, natomiast system KERS odpowiednio magazynuje i oddaje energię zwiększając dynamikę podczas wyjścia ze skrętu.Konstrukcję dopełnia sportowy ślizg UHM C ze strukturą Race, zapożyczony z nart zawodniczych i odpowiedzialny za dużą prędkość na przygotowanych trasach.

Techniczne

Rocker

Rebel Camber

Technologie

KERS - KINETIC ENERGY RECOVERY SYSTEM - technologia zapoczątkowana w Formule 1, będąca w pełni zintegrowanym oraz automatycznym systemem. KERS nie wpływa na sztywność poprzeczną narty, ale dodatkowo wzmacnia jej elastyczność wzdłużną – im bardziej agresywna ma być narta, tym sztywniejsza stanie się jej tylna część. Narty doświadczają maksymalnego wygięcia na końcu skrętu. W tym momencie aktywny mikrochip uwalnia energię do włókien w tylnej części narty. Tył narty natychmiast sztywnieje, zwiększając odbicie, które potęguje przyspieszenie w końcowej fazie wyjścia ze skrętu. TECHNOLOGIA INTELLIGENCE - elektroniczny system zarządzania nartą - dzięki technologii Intelligence narty sprawują się idealnie i dopasowują odpowiednio do rodzaju terenu i poziomu umiejętności. Włókna piezoelektryczne, które absorbują wibracje z prędkością światła. Gdy jedziesz szybciej system Intelligence usztywnia nartę co zwiększa stabilność. Dostosowuję nartę do tego gdzie i jak jedziesz.

Konstrukcja

WC SANDWICH CAP - konstrukcja zaprojektowana przy użyciu jednego z najbardziej zaawansowanych materiałów; to idealne, zbalansowane połączenie lekkiego materiału Graphene i dodatkowych warstw titanalu, co w rezultacie dało nartę o niezwykłej sprężystości, reakcji i najwyższych osiągach. Rebel Camber - czyli tradycyjne wygięcie narty; Rebel Camber zapewnia wybuchowe przyspieszenie i wspaniałe trzymanie krawędzi. Ślizg UHM C, struktura Race - najwyższa jakość oraz najszybszy ślizg; technicy, którzy budują narty dla zawodników World Cup Rebels, używają tych samych materiałów i maszyn do wyprodukowania tych przerażająco szybkich ślizgów.

Płyta

RP Evo 14

Kategoryzacja

Płeć

męska

Stopień zaawansowania

zawodnik amator

Grupa nart

Race

Kategoria

narciarska

Specyfikacja

Taliowanie

124-68-108 mm

Taliowanie dla długości

160 cm

Promień skrętu

11,5 m

Promień przy długości

160 cm

Rdzeń

WorldCup Sandwich Cup

Wiązania

Wiązanie

Wiązania Head FF Evo 11 100736

Zapytaj o Narty Head WorldCup Rebels I SL 313208 + Wiązania Head FF Evo 11 100736

Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta

​​​​​​​801 500 502

+48 12 444 88 88

  koszt połączenia z numerem infolinii równy stawce za rozmowę lokalną

Infolinia dostępna w godzinach:

Poniedzałek - Piątek

9:00 - 17:00

Sobota

nieczynne w okresie wakacji


Zadzwoń do obsługi sklepu internetowego

+48 12 444 81 07

  koszt połączenia z godny ze stawką operatora

Obsługa dostępna w godzinach:

Poniedzałek - Piątek

9:00 - 17:00

Napisz do nas

Narty Head WorldCup Rebels I SL 313208 + Wiązania Head FF Evo 11 100736

Kolor producenta: Uniwersalny


Uwaga:

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas jazdy na nartach, wiązania muszą być zamontowane przez wyspecjalizowany serwis narciarski, a ustawienie wiązań musi być wykonane z zastosowaniem buta, który będzie używany podczas jazdy. W przeciwnym wypadku montaż i ustawianie wiązań nie będzie możliwe.

W celu wykonania bezpłatnego montażu wiązań, zapraszamy do serwisu w sklepach INTERSPORT wraz z dokumentem zakupu oraz butem narciarskim.

Lista serwisów narciarskich w salonach INTERSPORT znajduje się pod tym linkiem Serwisy Podstawowe w IntersportOpcje i koszty odbioru

Narty Head WorldCup Rebels I SL 313208 + Wiązania Head FF Evo 11 100736

Narty Head WorldCup Rebels I SL 313208 + Wiązania Head FF Evo 11 100736

Rozmiar: 165 cm Zmień rozmiar

Zakupy przez www.intersport.pl

Odbiór osobisty w salonie 0,00 zł
Zakupy o wartości powyżej100,00 zł 0,00 zł
Kurier DPD (pon.-pt.) 13,00 zł
Kurier DPD (płatność za pobraniem) 17,00 zł

Towar niedostępny w Twoim mieście?

1

Kup produkt w sklepie intersport.pl

2

Finalizując zakup wybierz opcję odbioru w salonie

3

Towar zostanie przesłany do dowolnie wybranego salonu i nie poniesiesz kosztu dostawy.