Narty dla dzieci McKinley Team 7 410440 + Wiązania narciarskie Tecno E TC 45 J75 224596
TECNOPro

Narty dla dzieci McKinley Team 7 410440 + Wiązania narciarskie Tecno E TC 45 J75 224596

25 % off
160,00 119,99
Rozmiar
110cm + U
Opis Produktu

 

  • Narty dla dzieci, na przygotowane trasy

  • Early Rise Rocker
  • Konstrukcja Power CAP
  • Tip Protector
  • Powłoka wierzchnia ze strukturą
  • Długość: 90-110 cmNarty dla początkujących narciarzy

Narty McKinley Team 7 to znakomite narzędzie do nauki i doskonalenia techniki jazdy. Zaprojektowane dla początkujących i średniozaawansowanych narciarzy, posiadają konstrukcję Early Rise Rocker, która zapewnia lepszą sterowność i zwrotność nart. Dodatkowy flex ułatwia inicjację skrętu i więcej przebacza, dzięki czemu młodzi narciarze mogą cieszyć się czasem spędzonym na śniegu. A strukturalna warstwa górna oraz wytłaczana podstawa o wysokiej masie cząsteczkowej upraszcza konserwację.POCZĄTKUJĄCY ZAAWANSOWANY EKSPERTtecnopro-early-rise-rocker

Early Rise Rocker - Umiarkowane podniesienie zarówno czubka, jak i ogona skutkuje krótszą efektywną długością krawędzi, co znacznie ułatwia inicjację skrętu. Konstrukcja zapewnia większą wszechstronność w każdych warunkach śniegowych, a także doskonałą przyczepność krawędzi na twardym i oblodzonym podłożu.

 

tecnopro-x-flex

Extra Flex - Większa elastyczność nart, aby ułatwić inicjację skrętu przy mniejszej prędkości i umożliwić dzieciom szybszą naukę i doskonalenie jazdy.

Zakupy na raty Intersport