Narty damskie Rossignol 2021 Nova 10 Ti + Xpress W 11 RRI01LF Narty damskie Rossignol 2021 Nova 10 Ti + Xpress W 11 RRI01LF Narty damskie Rossignol 2021 Nova 10 Ti + Xpress W 11 RRI01LF
Rossignol

Narty damskie Rossignol 2021 Nova 10 Ti + Xpress W 11 RRI01LF

25 % off
2 749,00 2 069,00
Rozmiar
160cm
Opis Produktu

  • Narty z grupy RACE, na przygotowane trasy

  • Technologia LCT Soft
  • Konstrukcja z Titanalem
  • Rdzeń drewniany - topolowy
  • Adapatcyjny flex
  • Boost FLEX - najlepsza transmisja energii
  • ON TRAIL ROCKER
  • Waga 3300 g / para 160 cm
  • Wiązanie: Look Xpress w 11

WIELKOŚĆ NART

153

160

SZEROKOŚĆ W DZIOBIE (MM)

123

123

SZEROKOŚĆ W TALII (MM)

74

74

SZEROKOŚĆ W PIĘTCE (MM)

109

109

PROMIEŃ (M)

11

13Zbudowane do dynamicznej jazdy

Przeżyj kolejny najlepszy dzień na zupełnie nowej narcie Rossignol Nova 10 TI. Te damskie narty oferują eleganckie połączenie precyzji, zwinności i odważnego kobiecego stylu dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych narciarzy. Zaprojektowana z myślą o natychmiastowym komforcie i bezproblemowym rzeźbieniu, inspirowana wyścigami konstrukcja ma responsywny flex, który pozwala płynnie toczyć się od krawędzi do krawędzi z mocą do wykonania idealnego skrętu.POCZĄTKUJĄCY ZAAWANSOWANY EKSPERTross-on-trail-rockerrossign-LCT-tech

Technologia LCT - bazując na innowacjach wprost z Pucharu Świata, nowa konstrukcja LCT firmy Rossignol łączy czystą moc i energię, zapewniając płynną stabilność w każdych warunkach. Centralna "szyna zasilająca" LCT - zintegrowana z konstrukcją narty od czubka do ogona - przeciwdziała wyginaniu nart, aby zapewnić stabilność i dynamiczną kontrolę nad torem jazdy.

rossign-oversized-sidecut

Oversized Sidecut - łączy w sobie bardzo głębokie taliowanie nart carvingowych ze specjalnie dobranymi szerokościami pod stopą. Dzięki temu narta zapewnia przyczepność i moc na całej długości krawędzi, szybszą inicjację skrętu, szybkie wyjście i dynamiczne przejścia z krawędzi na krawędź.

rossign-on-trail-rocker-icon

ON TRAIL Rocker - rocker tylko na czubku narty; szybka i łatwa inicjacja skrętów na przygotowanych trasach. Gdy narta znajdzie się na krawędzi, sekcja rocker wraca do kontaktu ze śniegiem, a następnie narta pracuje w skręcie, zapewniając kontakt krawędzi na całej długości.

rossign-adaptive-flex

ADAPTIVE FLEX - to jedna odpowiedź na zróżnicowane potrzeby; dzięki trzem unikalnym profilom flex (moc, szybkość reakcji, wygoda i tolerancja) zintegrowanym z zupełnie nową serią NOVA, narty zapewniają każdej kobiecie odpowiedni flex do swojej praktyk i techniki.