• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Rowery Damskie

Rowery damskie - jaki rower jest najlepszy dla kobiety

Rowery damskie tzw. damka charakteryzuje się między innymi tym, że nie posiada poprzecznej ramy od wspornika siodełka do wspornika kierownicy, jak przy rowerach męskich. Rower damka uwzględnia budowę kobiecej sylwetki.Rower dla kobiety ma krótszą odległość między siodełkiem, a kierownicą.Damski rower jest najczęściej mniej masywny.

Damka rower mają bardziej kolorystyczną ofertę: od barw pastelowych poprzez klasyczne malowanie w odcieniach białego, czarnego czy srebrnego aż do nasyconych barw i fantazyjnych wzorów. Często siodełko damskie jest bardziej wygodne co powoduje większy komfort jeżdżenia. W ofercie dla Pań mamy rowery miejskie, również z modnym, praktycznym koszykiem, rowery trekkingowe i rowery górskie - crossowe.

W sprzedaży oferujemy również coraz popularniejsze e-rowery czyli rower elektryczny. Odpowiadając sobie na pytanie jaki rower jest najlepszy? należy zabrać pod uwagę swoje upodobania, kondycję oraz przeznaczenie roweru. W zasadzie jest to sprawa subiektywna każdej z Pań.

Tanie rowery damskie - kiedy i gdzie szukać?

Tanie rowery damskie najłatwiej znajdziesz wpisując w swoją internetową wyszukiwarkę takie słowa jak: rowery damskie wyprzedaż czy rower damski promocja. Najlepsze tzw. okazje cenowe to okres posezonowy czyli jesienny, a niekiedy jeszcze zimowo - wiosenny, głównie na starsze modele.