Rowery miejskie

FILTRY

Kategoria

Płeć

Marka

Rozmiar

Cena

Akcja

Salon

Białystok
Alfa
Bielsko-Biała
Sfera
Bydgoszcz
Focus
Częstochowa
Galeria Jurajska
Gdańsk
Madison / Salon zamknięty
Galeria Bałtycka
Gdynia
Centrum Riviera
Gliwice 
Factory Gliwice Outlet
Gorzów Wlkp.
Galeria Nova Park
Kalisz
Galeria Amber
Katowice
Galeria Katowicka
Kraków
Galeria Krakowska
Galeria Bronowice
Lublin
Atrium Felicity
Łódź
Manufaktura
Olsztyn
Galeria Warmińska
Dekada
Opole
Solaris Center
Poznań
Galeria Pestka
Posnania
Avenida
Radom
Galeria Słoneczna
Rzeszów
Millenium Hall
Warszawa
Złote Tarasy
Arkadia
Sadyba Best Mall
Galeria Północna
Galeria Mokotów
Centrum Handlowe Atrium Promenada
Wrocław
Magnolia Park
Zakopane
Wierchy
Zielona Góra
Focus Mall
Raty 10x0%
Rower elektryczny miejski Trybeco Nord City
52
5 999,00 od 4 799,00
Od 5 999,00
Raty 10x0%
Rower miejski Romet 2022 Pop Art Lux 28 z koszykiem
M
3 199,00 od 1 999,00
Od 3 199,00
Obejrzałeś/aś 2 z 2 produktów

Rower miejski idealnie nadaje się do podróży do pracy lub szkoły. Sprawdź jaką ofertę rowerów miejskich ma INTERSPORT i wybierz rower dla siebie!

Rower miejski z przerzutkami - wygodny i szybki sposób na przemieszczanie się w korkach.

Rower miejski z przerzutkami to świetne rozwiązanie w zakresie sprawnego poruszania się w miejskiej dżungli. Jeżeli rower wyposażony jest w przerzutki, to początkujący cyklista powinien wykorzystywać łatwiejsze przełożenia czyli jeździć z wysoką kadencją. Kadencja to ilość obrotów korbą czy pedałem w czasie jednej minuty. W trakcie takiej jazdy będzie mniej zmęczony.

W sprzedaży proponujemy szereg markowych firm specjalizujących się w produkcji rowerów miejskich, w tym popularny rower miejski Romet. Ceny dobrych miejskich rowerów zaczynają się już poniżej 1000 zł. i są to rowery, które zadowolą pasjonatów jazdy np. do pracy czy szkoły. Oczywiście rower zakupiony za wyższą kwotę staje się bardziej trwały i jest lżejszy.

Rowery miejskie - zdrowy sposób na dojazd do pracy lub szkoły.

Rowery miejskie charakteryzuje dość duża waga. Sprzęt wykonany ze stali waży około 20 kilogramów, a aluminiowa odmiana około 13 kilogramów. Oczywiście waga nie wpływa na komfort jazdy jeśli chodzi o cykl miejski. Tanie rowery miejskie kosztują naprawdę niewiele, w stosunku do korzyści jakie odwrotnie otrzymamy, czyli komfort jazdy i nierzadko oszczędności czasu i nerwów związanych z omijaniem zakorkowanych ulic.

O tym, że jazda nawet na rowerze miejskim jest zdrowa, wie już praktycznie każdy. Dlaczego zatem nie wykorzystać tego i wybrać rower jako codzienny środek transportu?

Rower miejski męski - doceńcie go za funkcjonalność!

Rower miejski męski cechuje charakterystyczna górna rura ramy, w damskich rowerach ten element jest znacznie obniżony. Na komfort jazdy wpływają również najpopularniejsze, duże 28 calowe koła. Rower męski miejski to dobre rozwiązane dla osób lubiących więcej wolności i swobody. Oczywiście takim rowerem możesz wybrać się również poza cykl miejski, np. do parku. Miękkie siodełko i ustawienie kierownicy pozwala na przybranie wyprostowanej, wygodnej i zdrowej pozycji. Rowery miejskie męskie z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Są nie tylko zdrowe dla człowieka ale też dla środowiska! Zastępując samochody przyczyniają się do redukcji szkodliwych gazów.

Miejski rower zdrowy i szybki sposób na dotarcie do celu.

Miejski rower to doskonały i ekologiczny środek komunikacji. W Polsce lawinowo rośnie ilość kilometrów również miejskich ścieżek rowerowych. Każdy samorząd dbający o ekologię wprowadza do swojego budżetu założenia budowy dalszych ścieżek rowerowych. Rower miejski tani, ale wysokiej jakości możesz kupić w sklepach INTERSPORTU i cieszyć się z jazdy na bezpiecznych drogach rowerowych!

Allegro rowery miejskie - szukajcie aukcji INTERSPORT

Allegro rowery miejskie INTERSPORTU są w pełni dostępne! W bardzo wygodny sposób możesz sprawdzić na allegro rowery miejskie jakie oferuje nasz sklep. Porównaj ze sobą oferty i wybierz rower miejski allegro z wygodną formą dostawy. Wśród bogatego asortymentu INTERSPORTU, z pewnością znajdziesz rowery miejskie allegro w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź i kup teraz!