Rowery miejskie

FILTRY

Płeć

Marka

Rozmiar

Cena

Inne

Raty 10x0%
Rower elektryczny miejski Trybeco Nord City
52
5 999,00 od 4 799,00
Od 5 999,00

Rower miejski idealnie nadaje się do podróży do pracy lub szkoły. Sprawdź jaką ofertę rowerów miejskich ma INTERSPORT i wybierz rower dla siebie!

Rower miejski z przerzutkami - wygodny i szybki sposób na przemieszczanie się w korkach.

Rower miejski z przerzutkami to świetne rozwiązanie w zakresie sprawnego poruszania się w miejskiej dżungli. Jeżeli rower wyposażony jest w przerzutki, to początkujący cyklista powinien wykorzystywać łatwiejsze przełożenia czyli jeździć z wysoką kadencją. Kadencja to ilość obrotów korbą czy pedałem w czasie jednej minuty. W trakcie takiej jazdy będzie mniej zmęczony.

W sprzedaży proponujemy szereg markowych firm specjalizujących się w produkcji rowerów miejskich, w tym popularny rower miejski Romet. Ceny dobrych miejskich rowerów zaczynają się już poniżej 1000 zł. i są to rowery, które zadowolą pasjonatów jazdy np. do pracy czy szkoły. Oczywiście rower zakupiony za wyższą kwotę staje się bardziej trwały i jest lżejszy.

Rowery miejskie - zdrowy sposób na dojazd do pracy lub szkoły.

Rowery miejskie charakteryzuje dość duża waga. Sprzęt wykonany ze stali waży około 20 kilogramów, a aluminiowa odmiana około 13 kilogramów. Oczywiście waga nie wpływa na komfort jazdy jeśli chodzi o cykl miejski. Tanie rowery miejskie kosztują naprawdę niewiele, w stosunku do korzyści jakie odwrotnie otrzymamy, czyli komfort jazdy i nierzadko oszczędności czasu i nerwów związanych z omijaniem zakorkowanych ulic.

O tym, że jazda nawet na rowerze miejskim jest zdrowa, wie już praktycznie każdy. Dlaczego zatem nie wykorzystać tego i wybrać rower jako codzienny środek transportu?

Rower miejski męski - doceńcie go za funkcjonalność!

Rower miejski męski cechuje charakterystyczna górna rura ramy, w damskich rowerach ten element jest znacznie obniżony. Na komfort jazdy wpływają również najpopularniejsze, duże 28 calowe koła. Rower męski miejski to dobre rozwiązane dla osób lubiących więcej wolności i swobody. Oczywiście takim rowerem możesz wybrać się również poza cykl miejski, np. do parku. Miękkie siodełko i ustawienie kierownicy pozwala na przybranie wyprostowanej, wygodnej i zdrowej pozycji. Rowery miejskie męskie z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Są nie tylko zdrowe dla człowieka ale też dla środowiska! Zastępując samochody przyczyniają się do redukcji szkodliwych gazów.

Miejski rower zdrowy i szybki sposób na dotarcie do celu.

Miejski rower to doskonały i ekologiczny środek komunikacji. W Polsce lawinowo rośnie ilość kilometrów również miejskich ścieżek rowerowych. Każdy samorząd dbający o ekologię wprowadza do swojego budżetu założenia budowy dalszych ścieżek rowerowych. Rower miejski tani, ale wysokiej jakości możesz kupić w sklepach INTERSPORTU i cieszyć się z jazdy na bezpiecznych drogach rowerowych!

Allegro rowery miejskie - szukajcie aukcji INTERSPORT

Allegro rowery miejskie INTERSPORTU są w pełni dostępne! W bardzo wygodny sposób możesz sprawdzić na allegro rowery miejskie jakie oferuje nasz sklep. Porównaj ze sobą oferty i wybierz rower miejski allegro z wygodną formą dostawy. Wśród bogatego asortymentu INTERSPORTU, z pewnością znajdziesz rowery miejskie allegro w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź i kup teraz!