Rowery elektryczne

FILTRY

Płeć

Marka

Cena

Inne

Raty 10x0%
Rower elektryczny MTB CUBE Stereo Hybrid 120 Pro 750 635053
20"/L 22"/XL 18"/M
Raty 10x0%
Rower elektryczny górski MTB Trybeco Terra 28
28
5 999,00 od 4 799,00
Od 5 999,00
Raty 10x0%
Rower elektryczny miejski Trybeco Nord City
52
5 999,00 od 4 799,00
Od 5 999,00

Rower elektryczny - e-rower z silnikiem o mocy do 250W. Sprawdź jakie rowery elektryczne ma w swojej ofercie INTERSPORT!

Rower elektryczny - najważniejsze informacje dotyczące e-rowerów

Rower elektryczny na polskim rynku funkcjonuje już od dobrych kilku lat. Stanowi jednak nieduży ułamek liczby tzw “klasycznych” rowerów. Rower z napędem elektrycznym posiada akumulator, który jest zasilany silnikiem o mocy do 250W. Wyposażony jest w specjalny czujnik, który powoduje automatyczne wyłączenie silnika, kiedy przestaje się pedałować lub osiąga prędkość powyżej 25 km/h Przedstawione górne parametry określa polskie prawo o ruchu drogowym.

Rower elektryczny opinie - kto raz spróbował przejażdżki takim rowerem, szczególnie w urozmaiconym terenie, to na zawsze zostanie zwolennikiem takiego sprzętu. Jadąc nim, sami decydujemy kiedy i jaki czas poruszamy się siłą swoich mięśni, a kiedy przechodzimy na wygodny tryb elektryczny.

Rower elektryczny

Rower elektryczny cena - tutaj duże znaczenie ma, jaka jest możliwość pokonania kilometrów oraz jaki jest czas ładowania akumulatora. Oczywiście inne elementy również mają znaczenie np. takie jak materiał wykonania czy rodzaj osprzętu. Co do ładowania to są na rynku już rowery, które ładujemy 45 min i są takie, gdzie ładowanie wynosi nawet do 10 godz. Co do przejechania ilości kilometrów to skala waha się od 30 do nawet 120 km.

Rower elektryczny sklep, INTERSPORT posiada również w sprzedaży akcesoria, które praktycznie są niezbędne każdemu rowerzyście począwszy od odzieży, butów rowerowych czy bidonów.

Rowery elektryczne zyskują coraz większą popularność w Polsce

Rowery elektryczne o mocy powyżej 250W zalicza się już do motorowerów i wymaga rejestracji, a osoby używające takiego modelu nie mogą korzystać z dróg czy ścieżek wyznaczonych dla rowerów.

Najwięcej zapytań internautów zainteresowanych kupnem “elekryka” stanowi hasło: rowery elektryczne warszawa, rowery elektryczne kraków i rowery elektryczne poznań. W zakresie sprzedaży rowerów elektrycznych cały czas mamy w Polsce tendencję rosnącą. Prognozy na przyszłość w tym temacie są bardzo optymistyczne.

Elektryczny rower również ma pedały - jego budowa nie odbiega znacząco od budowy standardowego roweru

Elektryczny rower doskonale nadaje się jako ekologiczny, miejski środek transportu. Poruszając się takim rowerem zredukujesz czas stania w korkach. Oczywiście takie rowery praktycznie oprócz wagi znacząco nie różnią się od rowerów “klasycznych”. Na pierwszy rzut oka często nie można się nawet zorientować, że akurat ten rower posiada wspomaganie elektryczne.

Rower elektryczny allegro - znajdziesz tam również ofertę INTERSPORT

Niektórzy internauci w celu zakupu czy zapoznania się z produktem - rower elektryczny, w wyszukiwarkach internetowych wpisują następujące frazy: rower elektryczny allegro, rowery elektryczne allegro czy allegro rowery elektryczne.Rower z napędem elektrycznym - najważniejszy jest komputer sterujący pracą silnika

Rowery elektryczne

Rower z napędem elektrycznym posiada bardzo istotny element jakim jest kontroler współpracujący z czujnikiem ruchu czyli komputer. Czujnik rejestruje ilość obrotów korby, dane przesyła do kontrolera, który dalej decyduje o włączeniu czy wyłączeniu silnika.

Rower z silnikiem elektrycznym to doskonały pomysł dla Pań czy osób posiadających mniej siły na zwykłe rowery. Pozwoli to wielu osobom na dotarcie rowerem elektrycznym w miejsca, gdzie wcześniej nie mieliby takich możliwości.

Rower elektryczny ecobike to styl życia, który łączy nowoczesną technologię i fantastyczny wygląd roweru. Ciche bezobsługowe silniki, najlepsze materiały, wytrzymałe baterie to domena rowerów ecobike. Używając pojazdu elektrycznego przyczyniasz się znacząco do ochrony środowiska naturalnego.