• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach


Wszechstronna kurtka turystyczno-miejska, która ochroni przed wilgocią i wiatrem oraz zapewni komfortowe ciepło dzięki wewnętrznej kurtce z materiału Heatseeker™.

​​​​​​​System 3w1 pozwala swobodnie łączyć elementy, aby zapewnić komfort w zależności od sytuacji pogodowej czy aktywności.

​​​​​​​Kurtka zewnętrzna posiada wodoodporną i oddychającą membranę DryVent™, dzięki której deszczowa aura nie będzie przeszkodą w działaniu. Obszerny regulowany kaptur można schować w kołnierzu, a zamek główny posiada zabezpieczenie laminatem dla większej ochrony przed wilgocią. 

Kurtka wewnętrzna, wpięta na dedykowanym zamku, posiada gładką i miękką w dotyku fakturę. Jest w pełni wiatroszczelna i wypełniona syntetyczną ociepliną Heatseeker™, która zatrzymuje ciepło ciała podnosząc komfort termiczny.

Wybrane produkty


The North Face Mountain Light to niezwykle popularna kurtka typu 3-w-1 zapewniająca ochronę przez cały rok, niezależnie od pogody. Oddychalną, wodoodporną warstwę zewnętrzną oraz wyjmowaną, ocieplaną kurtkę wewnętrzną możesz nosić razem lub osobno. Efekt: ciepło i suchość na każdym kilometrze wyprawy.

 
 

Klasyczna, wielozadaniowa kurtka polarowa, która pozwoli zatrzymać więcej ciepła dzięki miekkiej tkaninie polarowe o gęstości 200.

Niezależnie czy zabierzemy ją na ambitną wyprawę czy na spacer po parku, będzie niezawodnym kompanem w chłodne dni, lekkim, ciepłym i nie wymagającym wiele uwagi podczas konserwacji.

Polar Arashi wyposażono w podwyższony kołnierz, który miękko osłania szyję oraz pełne rozpięcie dla lepszej wentylacji. Dwie zapinane kieszenie boczne umożliwiają schowanie dłoni, a kieszeń na klapie jest idealna na drobne akcesoria. Raglanowy krój rękawów znacznie ułatwia dopasowanie do sylwetki. Natomiast elastyczne zakończenie rękawów oraz elastyczna taśma w dolnym brzegu kurtki minimalizują ucieczkę ciepła


Wybrane produkty

 UTRZYMUJE CIEPŁO
NAWET PO PRZEMOCZENIU

ThermoBall™ to wyjątkowo lekka, wysoce kompresowalna syntetyczna izolacja, która zatrzymuje ciepło nawet po przemoczeniu.

 

PO SPAKOWANIU MIEŚCI SIĘ W KIESZENI.

ThermoBall™ ma bardzo małe rozmiary po spakowaniu i mieści się w specjalnej kieszeni. Trzeba to zobaczyć, żeby uwierzyć.


 
 


Technologia ThermoBall™ łączy lekkość, ciepło i kompresowalność puchu gęsiego z izolacyjnymi parametrami sztucznych ocieplin.

The North Face™ nawiązał współpracę z PrimaLoft®

by zapewnić nową syntetyczną alternatywę dla puchowych kurtek i kamizelek. ThermoBall™ to rewolucja w technologiach izolacyjnych. W przeciwieństwie do konwencjonalnej izolacji syntetycznej z włókien ciągłych, te małe, zaokrąglone komory z włókien syntetycznych PrimaLoft® są umieszczone blisko siebie, podobnie jak w przypadku wypełnienia puchowego. Umożliwia to zatrzymywanie ciepła w niewielkich kieszonkach powietrznych, a tym samym lepsze ogrzewanie.

Niezwykle miękka, cudownie lekka i wyjątkowo sucha: nowa kurtka Apex Flex GTX® to przeciwdeszczowe okrycie w sam raz na intensywne wędrówki na szlaku. Wodoodporna, oddychająca, trójwarstwowa tkanina GORE-TEX® całkowicie uniemożliwia wilgoci przedostawanie się do środka, a miękka warstwa zewnętrzna i elastyczna podszewka to gwarancja najwyższego komfortu. Bardzo lekka konstrukcja ułatwia poruszanie się w trudnym terenie. 
 

ODKRYJ NASZĄ KOLEKCJĘ VENTRIX™

Ventrix to innowacyjna technologia izolacji, która pozwala utrzymać ciepło bez przegrzewania organizmu, regulując temperaturę oraz adaptując się do natężenia ruchu i wysiłku. Kurtki mają mikroperforacje w kluczowych strefach, które otwierają się podczas ruchu, pozwalając na odprowadzanie potu i wilgoci od ciała, lecz pozostają zamknięte w trakcie odpoczynku, by zatrzymać ciepło.

 
 


ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ THE NORTH FACE

Wybrane produkty