• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Brooks dla kobiet


 

Brooks dla mężczyzn

 

ENERGIZE
(sprężystość)


Kategoria dla biegacza, który oczekuje sprężystości, pobudzającej do biegu i miękkości wewnątrz buta.
​​​​​​​Wybór dla tych, którzy nie lubią czuć się ograniczani podczas biegu. 

CUSHION
miękkość/amortyzacja

Kategoria stowrzona dla biegacza, który chce czuć ochronę i amortyzację na twardej powierzchni. Oczekuje że obuwie w którym biega będzie tłumić siłę uderzenia i zapewni miękkość i komfort wewnątrz buta. Sprawdzi się dla osób biegających długie dystanse w mieście (np. maratończyków).


ROOKS RUNNING, PONAD 100 LAT BIEGOWEJ HISTORII CZŁOWIEKA

Brooks (rok założenia: 1914) to historia biegania, biegaczy. Ludzi i ich pasji, która przyczyniła się do stworzenia technologii dającej wsparcie milionom sportowców. Naszą markę reprezentuje m.in. guru światowego ultramaratonu, Scott Jurek. 
Sprzęt jest projektowany i badany w kameralnej siedzibie firmy w Seatlle. A pracownicy to w zdecydowanej większości biegacze. Dzięki temu otrzymujesz sprzęt stworzony przez biegaczy dla biegaczy. 
Brooks to również, a może przede wszystkim, rozwój nauki. Prof. Dr. Gert-Peter Brüggemann i Prof. Dr. Joseph Hamil – dwóch największych światowych ekspertów w dziedzinie biomechaniki, poświęciło 30 lat swojej pracy i życia, aby zgłębić tajniki motoryki ruchu człowieka i zapewnić biegaczom niezbędne wsparcie. A w rezultacie stworzyć technologie, które "pakujemy" wewnątrz każdego modelu.

​​​​​​​W tej chwili za oceanem (USA) stanowimy drugą siłę na rynku biegowym, a jako marka specjalistyczna jesteśmy najczęściej wybierani przez profesjonalnych biegaczy i triathlonistów. W Polsce rozbudowujemy ofertę specjalistycznego sprzętu do biegania od 2008 roku. Do codziennego życia przemycając hasło "Run Happy", które jest naszą filozofią: żyj tak jak biegasz, z uśmiechem na ustach.