• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach


SPOTKAJ SIĘ ZE SKI EXPERTEM INTERSPORT  07.02-08.02.2020 Piątek 12.00 - 21.00, Sobota 11.00  - 20.00

WARSZAWA // ARKADIA,  al. Jana Pawła II 82, 00-001  Warszawa          

WROCŁAW // MAGNOLIA PARK, ul. Legnicka 58, 54-204  Wrocław         

SZCZECIN // GALERIA KASKADA,  al. Niepodległości 36, 70- 404 Szczecin      

Zaprojektowane z myślą o różnych warunkach terenowych, doskonale sprawdzą się na usypanych ze świeżego puchu zaspach czy wypełnionych śniegiem nieckach.
Generative Design Grid pozwala zredukować materiał w celu zminiejszenia wagi, z zachowaniem wystarczjacej struktury. Konstrukcja skorupy sprawia, że but jest lżejszy i znakomicie przenosi moc bez względu na warunki i rodzaj podłoża.
Dual Core działa w synergii z Generative Design Grid pozwalając zmniejszyć wagę buta przy zachowaniu jego sztywności. Jest to niezbędne do zachowania wysokiego poziomu jazdy. Wstrzykiwane sa 2 różne materiały o różnych twardościach jeden po drugim tworzą konstrukcje warstwową. To pozwala stworzyć strefy o różnej twardości w bucie bez dodawania warstw plastiku, a ca za tym idzie zwiększania wagi buta. 
Thinsulate™ Stretch elastyczna ocieplina zapewnia optymalne dopasowanie, całodzienny komfort cieplny oraz stabilizacje.
Gripwalk® system ułatwiający chodzenie w butach zwiększając przyczepność do podłoża.

Wybrane produkty

 

Specjalna konstrukcji rdzenia, w której warstwę Titanalu zastąpiono włóknami węglowymi i bazaltowymi, model HP zapewnia zaawansowanym i profesjonalnym narciarzom natychmiastowe poczucie mocy, swobody i rytmu. Nowa technologia Flex Tip ułatwia szybsze wchodzenie i wychodzenie ze skrętu, pomagając wypracować doskonałą płynność łuków podczas jazdy carvingowej. LCT technologia która redukuje odkształcenia, zapewniając użytkownikom większe poczucie kontroli. Rectangular Sidewall konstrukcja łączy poziomo rozmieszczone warstwy materiału (drewno, włókno szklane, metal, etc.) z pionowymi ścianami bocznymi. W efekcie narty doskonale trzymają krawędź, są precyzyjne, zrównoważone i mocne. Flex Tip usprawnia pracę noska i piętki narty, ułatwiając wchodzenie i wychodzenie ze skrętu. Carbon Alloy Matrix gwarantuje maksymalną moc dzięki optymalnemu wyważeniu sztywności, trzymania krawędzi i pochłaniania drgań.

​​​​​​​

Wybrane produkty