• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach
​​​​​​​


​​​​​​​


​​​​​​​

WHEREVER YOU TAKE TRAINING


Nie ma znaczenia gdzie trenujesz, ważni są natomiast otaczający Cię ludzie i przekraczanie własnych granic! Trening nie zawsze musi kojarzyć się z tradycyjną siłownią! Odkryliśmy kilka niezwykłych miejsc, o których większość z nas nigdy nie słyszała.Odkryj historię Emma-Jane Smith, która zabierze Cię do Szkocji, do wyjątkowych miejsc, gdzie trenuje!

INTERSPORT wspiera Emmę oraz wszystkich innych, którzy już odnaleźli lub nadal poszukują swojego miejsca w sporcie! Gdziekolwiek trenujesz, jesteśmy z Tobą! Doradzimy Ci jak przygotować się do treningu oraz dobierzemy odpowiedni dla Ciebie outfit.

EMMA-JANE SMITH


Poznaj Emmę-Jane Smith - najsilniejszą kobietę w Szkocji w wadze poniżej 82 kg. Emma przeszła do historii jako pierwsza kobieta, która podniosła legendarne kamienie Dinnie (333 kg) gołymi rękami. Jej przesłanie brzmi: „Musisz docenić siebie i małe osiągnięcia. Po prostu baw się dobrze, poczekaj i zobacz, co się stanie. Uczucie, że coś osiągnąłeś sam jest wspaniałe. Aby osiągnąć swoje cele, musisz zwracać uwagę na właściwe podejście podczas treningu i w życiu codziennym, nawet gdy na początku nie jest łatwo, uwierz we własne umiejętności.”
Zobacz Emmę w akcji!

​​​​​​​

 
 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

 
 
 
 
 
​​​​​​​