• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Sprzęt i akcesoria treningowa

Oferujemy sprzęt do ćwiczeń, który sprawdzi się w domu oraz na siłowni! Sprawdź ofertę akcesoriów treningowych INTERSPORT i wybierz sprzęt do swojej domowej siłowni!

INTERSPORT oferuje sprzęt do ćwiczeń, dzięki któremu wymodelujesz swoją sylwetkę!

Wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne są wyśmienitym sposobem uzupełnienia diety. Jeśli poznaliście Państwo podstawowe zasady prawidłowego odżywiania, warto w dalszej kolejności zacząć przygodę ze sportem, w tym z ćwiczeniami fitness. 

Większość ćwiczeń to doskonały sposób, aby poprawić stan swojego ciała i swojej psychiki. Nasze ciało będzie bardziej jędrniejsze, mięśnie, ścięgna i stawy się wzmocnią. Tym samym będziemy również bardziej szczęśliwi i zadowoleni. Jednak aby taki cel osiągnąć należy zastanowić się jaki sprzęt do ćwiczeń w domu będzie wystarczający. 

sprzet do cwiczeń

Na początek powinniśmy kupić matę, pamiętając aby wybrać odpowiednią długość do naszego wzrostu. W dalszej kolejności kupujemy np jedno kilogramowe hantle, skakankę, hulahop czy steper. 

W INTERSPORCIE otrzymasz najlepszej jakości sprzęt do ćwiczeń, zarówno do domu jak i do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Jeżeli macie Państwo prawidłową sylwetkę, a nie ćwiczyliście, to zacznijcie bo dzięki temu poprawicie swoją sprawność i zdrowie organizmu. Trenując, działacie również prewencyjnie. Będziecie zawsze pełni wigoru. 

Sprzęt na siłownie sprawdzi się również do ćwiczeń w domowym zaciszu. 

Niektóry sprzęt na siłownie doskonale sprawdzi się także w domu. Idealnie, kiedy dysponujemy pewną wolną przestrzenią, którą możemy przeznaczyć na miejsce do ćwiczeń. Panowie najchętniej dokonują zakupu atlasu do ćwiczeń lub ławeczki kulturystycznej, w połączeniu ze sztangą i odważnikami. 

Panie natomiast chętnie wybierają stacjonarny rower lub orbitrek treningowy. Doskonałym uzupełnieniem będzie zakup bieżni elektrycznej do biegania. Również sprzęt do siłowni można uzupełnić np. o stepper skrętny z ramionami lub z linkami. Używając hasła - siłownia sprzęt, w INTERSPORCIE otrzymacie Państwo wiele ciekawych propozycji sprzedaży różnych urządzeń treningowych, w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zakupów. 

Akcesoria na siłownie - wszystko co możesz znaleźć w siłowni, znajdziesz również w naszej ofercie!

akcesoria na siłownie

Akcesoria na siłownie to ważne wyposażenie każdego pasjonata ćwiczeń w domowej siłowni czy w klubie fitness. Odwiedzając sklep INTERSPORT możesz liczyć na prawie wszystkie akcesoria, które są potrzebne do treningu na siłowni. Począwszy od wałków do masażu, różnego rodzaju obciążników, ochraniaczy, a skończywszy na świetnej klasy sportowych zegarkach, które np. dokładnie będą mierzyć Wasze tętno. 

Przyrządy do ćwiczeń pomogą w rozciąganiu oraz wzmacnianiu wszystkich mięśni. 

Zarówno drążek rozporowy do podciągania czy atlas kulturystyczny, to idealne przyrządy do ćwiczeń, które pozwolą wzmocnić i rozciągnąć mięśnie. To tego zadania będą dobre także specjalne gumy oraz piłki gimnastyczne czy półpiłka Bosu, która stanowi unikalne połączenie piłki i stepu. Wszystkie te przyrządy do ćwiczeń w domu otrzymasz w INTERSPORCIE. 

Natomiast bardzo dobry przyrząd do ćwiczeń mięśni brzucha to taki, który w krótkim czasie zapewnia wizualne efekty oraz taki, który jest bezpieczny dla naszego kręgosłupa. Mamy na myśli kołysankę do mięśni brzucha, drążek do podciągania czy regulowane poręcze. Wystarczy konsekwencja i wytrwałość osoby ćwiczącej, a zakupione przyrządy do ćwiczeń brzucha szybko okażą się bardzo trafionym i przydatnym zakupem.

Jaki sprzęt sportowy używać, by wzmocnić mięśnie pleców? 

W celu wzmocnienia mięśni pleców polecamym sprzęt sportowy, który możemy używać również w naszych domach, garażach, piwnicach czy ogrodach. Mianowicie polecamy tzw. krzesło rzymskie do ćwiczeń, które pozwoli wzmocnić mięśnie pleców, głównie lędźwi i jednocześnie poprawi mięśnie brzucha. Mięśnie pleców wzmocnimy także podczas podciągania się na drążku, który możemy zawiesić w różnych miejscach. 

Akcesoria sportowe, które warto mieć zawsze na wyposażeniu domowej siłowni. 

przyrzady do cwiczeń

Akcesoria sportowe niezbędne są, aby skutecznie i zdrowo pasjonować się sportem. W tym zakresie polecamy między innymi skakanki treningowe, ściskacze - prosty przyrząd, który można wykorzystać podczas rozgrzewki dłoni. Ekspandery i gumy, które oferują szerokie możliwości treningowe, worki treningowe, by jeszcze bardziej urozmaicić rozgrzewkę i poprawić szybkość oraz ogólną siłę i kondycję. Zapraszamy do INTERSPORTU, gdzie możesz liczyć na częste przeceny i wartościowe promocje. 

Sprzęt fitness - w ofercie INTERSPORT znajdziesz piłki, maty, ciężarki i wiele innych akcesoriów do ćwiczenia!

W INTERSPORCIE dostępny jest sprzęt fitness oraz akcesoria sportowe które zadowolą początkujących jak również zaawansowanych pasjonatów sportu. Większość takiego sprzętu, który znajduje się w siłowniach i klubach fitness możesz wprowadzić do swojego domu. Również doskonałym prezentem może stać się odpowiednio wybrany sprzęt lub akcesoria sportowe dla każdej osoby.

Akcesoria do jogi - wybierz najwygodniejszą dla Ciebie matę do ćwiczeń!

Dobrze wybrana mata do jogi lub ćwiczeń gimnastycznych zapewni komfort oraz bezpieczeństwo podczas treningu. Maty tego rodzaju chronią przed ślizganiem się podczas wykonywanych ćwiczeń. Przy zakupie maty do jogi zwróćmy uwagę na jej grubość, wymiary, elastyczność, materiał oraz przyczepność. Inne akcesoria do jogi, to: wałek, klocek, koc czy specjalny plecak do przenoszenia maty i innych małych akcesoriów.

Jakie akcesoria fitness znajdziesz w naszej ofercie?

Zarówno czy chcesz ćwiczyć w domu czy w klubie fitness niezbędne okażą się zakupione w INTERSPORCIE akcesoria fitness. W dużej ofercie proponujemy zarówno akcesoria dla kobiet jak również mężczyzn. Są to produkty wysoko oceniane przez użytkowników z uwagi na ich trwałość, cenę i niezawodność. 

sprzet na siłownie

Nie sposób wymienić ich wszystkich. Jednak dużą część udało się Państwu przedstawić w tym artykule. Po szczegóły odsyłamy do naszego sklepu internetowego oraz do wielkogabarytowych sklepów stacjonarnych INTERSPORTU na terenie dużych miast w Polsce. 

Dla osób systematycznie nas odwiedzających czekają niespodzianki w postaci promocji i przecen pełnowartościowego towaru. Również czekają dla Państwa karty podarunkowe, którymi mogą służyć jako forma obdarowania czy prezentu, dając jednocześnie możliwość wyboru produktu.