• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Buty halowe Nike

Halówki Nike stanowią niezbędny element wyposażenia zawodników trenujących w zamkniętych pomieszczeniach. Do charakterystycznych cech tego obuwia zalicza się gumowa podeszwa przystosowana do poruszania się na parkiecie lub wykładzinie. Artykuły wyróżniają się stylowym wyglądem oraz licznymi udogodnieniami.


Buty Nike – halówki idealne do treningów

Produkty, które udostępniamy, odznaczają się zastosowaniem praktycznych rozwiązań. Technologia non-marking chroni przed utratą równowagi i wpływa na precyzję ruchów w kierunkach bocznych i liniowych. Na uwagę zasługuje ponadto miękka cholewka z trwałej, syntetycznej skóry. To jednak nie wszystkie zalety opisujące buty Nike - męskie halówki. Świetnie dopasowują się do stopy. Do ciekawych pomysłów producenta zalicza się mikrotekstura (umieszona w wierzchniej warstwie obuwia), która zapewnia świetną wentylację i zapobiega nadmiernej potliwości stóp. Z kolei środkową podeszwę wykonano ze specjalnej pianki poprawiającej sprężystość.

Wybierz buty Nike męskie – halówki do zadań specjalnych

Dobra przyczepność oraz odpowiednio wyprofilowane wnętrze to tylko niektóre elementy ułatwiające kontrolę nad piłką podczas gry. Do atutów halówek Nike należy też asymetryczny sposób sznurowania. Nie bez znaczenia pozostaje również lekka, amortyzująca wkładka. Warto wspomnieć dodatkowo o technologii Dynamic Fit pozwalającej na optymalne dopasowanie obuwia do śródstopia i podbicia stopy.

Nike – halówki dla dorosłych i juniorów

Wśród naszych produktów znajdują się modele nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci. Halówki Nike dla najmłodszych posiadają anatomiczną cholewkę poprawiającą płynność ruchów. W egzemplarzach juniorskich zamiast klasycznych sznurowadeł użyto mocnego rzepu. Dzięki temu pociechy są w stanie samodzielnie włożyć buty Nike. Halówki wyróżniają się także bieżnikiem o unikatowym wzorze wspomagającym stabilizację.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą butów Nike. Halówki, jakie proponujemy, nadają się zarówno dla osób rozpoczynających swoją sportową przygodę, jak i profesjonalnych graczy.

  • 1
  • 2