• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Skarpetogetry i skarpety piłkarskie Nike

Wygodne i przyjemne w dotyku getry piłkarskie Nike

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór getrów piłkarskich o różnorodnej kolorystyce, materiale, długości i rozmiarze. Wszystkie getry piłkarskie Nike zostały zaprojektowane zarówno do treningów, jak i rozgrywek meczów piłki nożnej. Mieszanka materiałów typu poliester, nylon lub spandex zapewnia pożądaną lekkość i przewiewność. Jej dodatkowe atuty to bardzo dobra oddychalność, a także szybkie schnięcie.


Wiele getrów piłkarskich Nike posiada dodatkową amortyzację przy kostce, która absorbuje ewentualne wstrząsy lub przeciążenia w trakcie gry. Wzmocnieniu podlegają również okolice pięty i palców na getrach. Zwiększa to w znacznym stopniu trwałość akcesorium, chroniąc przed zużyciem w najbardziej podatnych na uszkodzenia miejscach.

Dopasuj idealne getry piłkarskie Nike

Przy wyborze getrów piłkarskich Nike warto zwrócić szczególną uwagę na ich materiał. Dobrze, aby akcesoria zostały wykonane z syntetycznego materiału i miały właściwości szybkoschnące oraz dobrze odprowadzające wilgoć. Tkanina musi być również rozciągliwa i przyjemna w dotyku, a także nie powinna posiadać wystających szwów, aby nie powodować obtarć skóry.

Design wielu getrów Nike inspirowany jest barwami konkretnych klubów piłkarskich lub reprezentacji narodowych. Do własnych preferencji można dopasować też długość getrów – oferujemy zarówno do połowy łydki, jak i pod lub nad kolano. Część modeli posiada antypoślizgowe wzory zwiększające przyczepność stopy do obuwia w najbardziej intensywnych momentach gry.