• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Rowery dziecięce

Bezpieczne i wytrzymałe rowery dla dzieci. Sprawdź ofertę rowerków dla dzieci INTERSPORT i wybierz odpowiedni rower dla wieku Twojego dziecka.

Dla najmłodszych, czyli bezpieczne rowery dla dzieci

Rowery dla dzieci muszą być bezpieczne i wytrzymałe. Ich konstrukcja musi być odpowiednia, aby nie zrazić dziecka do aktywności fizycznej na początku jego przygody. Najlepiej jeśli wybierzecie rower wspólnie, tak by dziecku jak najbardziej się podobał. Dziecko należy zachęcić do spędzania wolnego czasu na powietrzu i korzystania z roweru. Możecie na początek wyszukać allegro rowery dla dzieci. Również tam od pewnego czasu prowadzimy sprzedaż naszego asortymentu. Możecie rozeznać się w ofercie i przedstawić kilka propozycji rowerów Waszym dzieciom.

Rowerki dla dzieci - na początek z dodatkowymi kółkami

Rowery dla dzieci

Na początek przygody warto wybrać rowerki dla dzieci z dodatkowymi, bocznymi kółeczkami. Pozwolą one dzieciom na bezpieczną i bezstresową naukę. Po czasie kółka te możecie odczepić, a maluch od nowa będzie się uczył jazdy, tym razem bez pomocy. Nie będzie nużył się jazdą przez długi czas. Zawsze coś nowego do nauki i zabawy. Z bocznymi kółeczkami znajdziecie rowerki dla dzieci allegro. W naszym asortymencie znajdziecie zarówno rowerki z kółkami jak i same kółka do samodzielnego montażu. Również w tym wypadku pozwólcie dzieciom uczestniczyć w zakupie.

Rowerek dziecięcy 12, 14 - początkowy etap dobierania roweru

Rowerek dziecięcy 12, 14 to pytanie, które musicie najpierw rozpatrzyć. Oczywiście najważniejszym parametrem, pod który musicie dobrać wielkość roweru jest wzrost dziecka. Drugą natomiast kwestią, ale również bardzo ważną jest jego wiek. Chodzi tu głównie o poziom zaawansowania - czy dziecko dopiero się uczy jazdy, czy potrzebuje kółek bocznych, czy już samodzielnie jeździ.

Rowery dziecięce 16, 20 - większy rower, kolejny etap zaawansowania

Rowery dziecięce 16, 20 przeznaczone są już dla dzieci, które kontynuują swoją jazdę na rowerze. Rozmiar ich kół jest dużo większy co też od razu wskazuje na przeznaczenie dla starszych dzieci. Możecie znaleźć też, jak poprzednio, allegro rowery dziecięce. Tam znajdziecie szeroki wybór rowerów dla dzieci, od tych najmniejszych do coraz większych. Warto również dopasować rowerek bezpośrednio pod dziecko w sklepie stacjonarnym. Tam możecie też liczyć na doświadczenie i pomoc sprzedawcy. Wyszukujcie też rowery dziecięce 20 wyprzedaż. Świetny sposób, by zaopatrzyć dziecko w rower w niższych cenach. Zaoszczędzicie.

Rower dziecięcy 16, 20, 24 dla zaczynając dorosłą przygodę na rowerze

Rowerki dla dzieci

Rower dziecięcy 16, 20, 24 jest już przeznaczony dla dzieci, które zaczynają jazdę bez bocznych kółek. 16-calowe rowery są odpowiednie z reguły dla wieku od 4 do 6 lat, a więc w przedziale wzrostowym mniej więcej 105 do 120 cm.

Rower dziecięcy 20 cali określany jest już jako pierwszy dorosły rower dzieci. Na tych rowerach dziecko powinno już jeździć samodzielnie (bez bocznych kółek). Są to również pierwsze dziecięce modele wyposażone w przerzutki. Dziecko więc znowu się nie nudzi, tylko uczy czegoś nowego. Rowery dla dzieci 20 cali przeznaczone są już dla dzieci od 6 do 8 lat. Jest to więc idealny rower na prezent na komunię. Sprawdzi się doskonale podczas pierwszej nauki obsługi przerzutek.

Rowerki dla dzieci od 2 lat, 3 lat, 4 lat - rowerki dla najmłodszych

Rowerki dla dzieci od 2 lat, 3 lat, 4 lat to rowerki, na których dopiero się uczą jeździć i z nich korzystać. Są one idealnym rozwiązanie do nauki pedałowania oraz kierowania. Ważne, by dziecko po swojemu nauczyło się skręcać i w odpowiednim czasie hamować. Pozwólcie mu uczyć się w swoim tempie.

Rowerki dla dzieci od 1 roku to raczej rowery biegowe. Kiedy dziecko dopiero nauczyło się chodzić, takie rowery będą doskonałym wsparciem. Możecie nimi zastąpić chodziki. Również będą doskonałym pomysłem, by zachęcić dziecko do wychodzenia razem z Wami na spacery. Na rowerze chętniej będzie za Wami “chodziło” i nie będziecie musieli ich nosić na rękach.