• Darmowa dostawa od 100zł
  • Darmowy odbiór i zwrot w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Kurtki snowboardowe Roxy

Kurtka snowboardowa Roxy stanowi produkt słynnej firmy Quiksilver – australijskiego producenta odzieży i sprzętu nie tylko do surfowania, ale również do sportów zimowych. To jeden z najlepszych wyborów, jakich możesz dokonać, kompletując strój na stok.


Kurtka snowboardowa damska Roxy – co wyróżnia tę markę?

Kurtki snowboardowe Roxy to produkty, po które bardzo chętnie sięgają panie świadome tego, jak bardzo jakość odzieży może sprzyjać uprawianiu sportów. Kiedy zostanie przez Ciebie wybrana kurtka Roxy, snowboard stanie się jeszcze bardziej satysfakcjonujący. Każda kobieta mająca na sobie jeden z dostępnych modeli zaprezentuje się zgrabnie i wyróżni się w tłumie dzięki ciekawemu designowi. Roxy to marka cechująca się wyjątkowym wzornictwem i fasonami, w których zawsze wygląda się dobrze. Co więcej, strój gwarantuje pełną swobodę i komfort zabaw na stoku.

Kurtka Roxy snowboard – jakie ma cechy?

Kurtka snowboardowa damska Roxy w zależności od modelu różni się nieco grubością, indywidualnymi udogodnieniami, kolorem, stylistyką, a czasem też rodzajem tkaniny. Zawsze jednak wybierając Roxy kurtki snowboardowe, można liczyć na zestaw cech wspólnych dla wszystkich wyrobów tej marki. Wśród nich wymienić możną grubą, wodoszczelną i wiatroszczelną tkaninę zapobiegająca przenikaniu wiatru, wody czy śniegu. Ściągacze wokół rękawów czy specjalny śniegołap przy szyi to funkcjonalności, dzięki którym kurtka Roxy Snowstorm sprawdzi się nawet w przypadku największych mrozów i najbardziej wymagających zjazdów. Jednocześnie produkty te zapewniają komfort termiczny przy ujemnych temperaturach, jak również zapobiegają przegrzewaniu się podczas intensywnej aktywności fizycznej.

Roxy kurtki snowboardowe w ofercie w Intersport

Zastanawiając się nad kurtką na deskę, sprawdź, czy ma ona specjalne zabezpieczenia przed śniegiem i mrozem, a także, z jakich materiałów została wykonana. Syntetyki używane w produktach Roxy prezentowanych w naszej ofercie to najlepszy wybór gwarantujący maksimum swobody ruchów przy właściwym zabezpieczeniu przed chłodem i wilgocią.

Kupując odzież snowboardową renomowanej marki, decydujesz się na produkt polecany nie tylko przez amatorów, ale również profesjonalnych snowboardzistów. Mamy w ofercie wersje dostosowane do różnych poziomów i rodzajów aktywności snowboardowej kobiet – zarówno do intensywnych treningów, jak i do lekkiej rekreacji na stoku. Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Niestety w wybranej kategorii obecnie nie ma żadnych produktów.