Dopasuj do siebie swój rower!

9 maja 2014

Indywidualny fitting rowerowy, usługa Right Ride System firmy GIANT już w sklepach INTERSPORT.

Czym jest usługa Right Ride System?

 
Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów, firma GIANT przygotowała sposób doboru roweru (fitting rowerowy), mający na celu pomóc klientowi w wyborze odpowiedniego modelu roweru, jego prawidłowego rozmiaru, właściwie dopasować rower do klienta i w konsekwencji zapewnić mu prawidłową-wygodną jazdę na nowo zakupionym rowerze lub zmodyfikować w celu uzyskania maksymalnego komfortu z jazdy ustawienia jego obecnego roweru.
 

Dlaczego warto skorzystać z usługi Right Ride System?

 
Wszystkim znane jest hasło, że „Sport to zdrowie. Warto jednak pamiętać, że uprawianie sportu w nie odpowiedni sposób, może doprowadzić do kontuzji. Ze sportu rekreacyjnego powinniśmy czerpać jak największą przyjemność a źle dobrany do naszych potrzeb rower, może nas skutecznie do tego zniechęcić. My o tym pamiętamy, a jednocześnie myślimy o Twoim zdrowiu i komforcie. Dlatego w wybranych salonach przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne stanowiska, na których pomożemy Ci dobrać odpowiedni model roweru dla twoich potrzeb i będziesz mógł  przed wyborem określonego modelu roweru idealnie dopasować go do Twojej sylwetki.
 

Na czym polega usługa Right Ride System?

 
Sprzedawca dokona niezbędnych pomiarów Twojego ciała /wysokość i długość nóg na specjalnej miarce poprosi Cię o określenie jaki typ roweru chcesz zakupić /teren użytkowania/ które następnie zostaną wpisane w program RRS  który pokaże modele rowerów które  są dla twoich potrzeb  oraz ich rozmiar na tym etapie są pokazane wszystkie parametry  roweru . Kolejnym krokiem jest zajęcie miejsca na symulatorze. W trakcie trwania testu sprzedawca będzie Cię pytał m.in. o Twoją opinie i odczucia w trakcie testu. Sprzedawca w odpowiedni sposób zmodyfikuje Ci ustawienia seryjnego roweru tak aby zapewnić Ci jak najwygodniejszą pozycję gwarantującą Ci komfort korzystania z roweru.
 
 

Ile kosztuje usługa Right Ride System?

 
Przy zakupie nowego roweru w każdym z naszych salonów, usługa kosztuje TYLKO 1 zł ! 
W przypadku zakupu roweru do 3 miesięcy, od daty badania, jego koszt jest odliczany od ceny detalicznej produktu na podstawie paragonu z badania. Jeżeli zakup dokonywany jest przez sklep internetowy INTERSPORT (http://esklep.intersport.pl) koszt badania zostanie odliczony pod warunkiem podania nr paragonu w komentarzu do zamówienia
 
Standardowy kosztu usługi w wybranych sklepach INTERSPORT to 49 zł.
 
 
 

Kto przeprowadza badanie?

 
Pracownicy obsługujący stanowiska INDYWIDUALNEGO DOPASOWANIE ROWERÓW zostali profesjonalnie przeszkoleni przez firmę Interiationale Giant i posiadaja odpowiednie imienne certyfikaty 
 
My również jeździmy na rowerach! Nasza wiedza pozwoli nam dopasować najlepszy rower dla Ciebie.
 
Jak dobrać rower? Zobacz film.
 
 

 

Gdzie mogę skorzystać z usługi Right Ride System?

 
Stanowiska do fittingu rowerowego (usługa Ride Ride System) znajdują sie w sklepach INTERSPORT zlokalizowanych w:
  
Gdynia - CH Riviera
 
Gorzów Wlkp. - Galeria Nova Park
 
Katowice – CH Silesia CC
 
Łódź – CH Manufaktura
 
Poznań – CH Marcelin
 
Warszawa – CH Arkadia