• Darmowa przesyłka od 100 zł
  • Darmowy odbiór w salonie
  • Możliwość zapłaty w ratach

Aktywna kadra


INTERSPORT POLSKA SA wspiera aktywność sportową swoich pracowników w ramach programu AKTYWNA KADRA. Program powstał w 2009 roku. Celem programu jest wspieranie wyczynowego oraz amatorskiego  uprawiania sportów  pracowników w trzech kat. uczestnicy imprez,  zdobywcy, drużyny sportowe  Wśród uczestników programu są osoby odnoszące sukcesy w zawodach wysokiej rangi m.in. w maratonach biegowych , wyprawach wysokogórskich, wspinaczce, zawodach rowerowych, żeglarstwie.

Nasi pracownicy  grają w piłkę nożną, żeglują, jeżdżą na nartach, snowboardzie,  na rolkach
są ekspertami w  różnych dziedzinach sportu. Swoje zainteresowania połączone z praktyką przekładają  na fachową wiedzę  dzięki której mogą w  jeszcze lepszy sposób doradzać naszym klientom.

Kamil Jaroszuk  /triathlon
GDYNIA RIVIERA

„ METRYKA: od 20 lat wspinam się sportowo. Ostatnio zakochałem się w triathlonie i czerpię ogromną przyjemność z zarażania tym sportem innych. W zeszłym roku dwóch serwisantów z Gdyni także ukończyło pełen dystans w Malborku. Tu właśnie pojawia się radość..........Kto następny?”

​​​​​​​ULTRA TRIATHLON  HARDASUKA 24.06.2016
4,5 km pływania w zbiorniku położonym na  wysokości 600 m n.p.m., 225 km na rowerze dookoła całych Tatr, 55 km biegu granią Tatr (z powodu nocnej burzy trasa została skrócona o ok 15km) 17  miejsce z czasem 27h30min

​​​​​​​

Łukasz Janusz  /bieganie
GDYNIA  RIVIERA

„ Moja pasja sportowa, jeżeli można to tak nazwać to sprawdzanie limitów wytrzymałości mojego ciała. Czy to będzie bieg na 10km, maraton, ironman czy jazda enduro na rowerze to zawsze daje sie z siebie wszystko do samej mety. A w tym roku najtrudniejsze wyzwanie do tej pory - ironman w górach czyli Hardasuka.”

​​​​​​​ULTRA TRIATHLON  HARDASUKA 24.06.2016
4,5 km pływania w zbiorniku położonym na  wysokości 600 m n.p.m., 225 km na rowerze dookoła całych Tatr, 55 km biegu granią Tatr (z powodu nocnej burzy trasa została skrócona o ok 15km) 16  miejsce z czasem 26h27min

Marek Wybraniec / bieganie, wyprawy
KRAKÓW  BRONOWICE

„W aktywnej kadrze jestem  głównie ze względu na pasję biegania. Coraz częściej jednak miesza się to również z wyprawami rowerowymi oraz wyjazdami trekkingowymi w góry. W 2016 r. wystartowałem dotychczas w Marriott Everest Run, oraz Półmaratonie Warszawskim. W planach na 2016 r.  I Maraton Częstochowski , Maraton Warszawski oraz wejście na Mt. Blanc :) „

PÓŁMARATON WARSZAWSKI Czas netto : 1.28.40 , miejsce : 621 (w kat. M30 281) Startowało ok.13 tyś osób

ORLEN WARSAW MARATHON Czas netto :  3.10.52  miejsce : 660 (w kat. M30 300)

Kierownik salonu z Bronowic. Ma na swoim koncie 10  maratonów, 5 półmaratonów oraz dwa starty w biegach ultra. W 2016 zdobył Mt. Blanc i ciągle podnosi swoje górskie umiejętności na licznych szkoleniach w Tatrach. W 2015 roku zorganizował i samodzielnie przejechał na rowerze trasę z Polski do Grecji pokonując ponad 2,5 tyś km. W 2017 r. celem jest złamanie 3h w maratonie oraz wyjazd trekkingowy do Nepalu.

Maciej Grabek / Bieganie 
GORZÓW Wlk. CH Nova Park 

Moja przygoda z tym sportem zaczęła się w 2010 roku – wtedy rozpocząłem ukierunkowane treningi i starty w zawodach. Sport jest dla mnie czymś więcej niż pasją, ponieważ ukierunkował całe moje życie. Kiedyś byłem dzieciakiem z nadwagą i kilkoma innymi problemami zdrowotnymi. W ciągu roku dzięki bieganiu zmieniłem się nie do poznania, a czasem doszedłem do całkiem niezłych wyników sportowych J Aktualnie studiuję fizjoterapię i jestem absolwentem kierunku WF na wydziale w Gorzowie Wlkp.

Piotr Stanek  / Bieganie  
BIELSKO BIAŁA CH Sfera 

Pobity rekord na dystansach półmaratonu i maratonu: Katowice 1.30.28 i Florencja 3.13.52

Łukasz Turliński   /rower 
BYDGOSZCZ  FOKUS MALL

Dotychczasowe tegoroczne starty:
MARATON ROWEROWY  Z CYKLU "GÓRSKA JAZDA W CENTRUM POLSKI"  W  ODRZYWOLE   22.05.2016 2  miejsce w kategorii M2.