​​​​​​​
ISLANDIA CZEKA NA CIEBIE
W NAJPIĘKNIEJSZEJ ODSŁONIE!


Marzysz o zobaczeniu na żywo rozświetlających niebo zórz polarnych?
Lubisz wyprawy górskie, a widok lodowców i czystej natury zapiera Ci dech w piersi. Od października do kwietnia Islandia czaruje pięknymi zimowymi krajobrazami i zachwyca naturą i widokami, których nie zobaczysz tam latem.

Odkryj najpiękniejsze zakamarki wyspy, zażyj kąpieli w gorących źródłach i sprawdź, który wodospad prezentuje się najokazalej ozdobiony zimową aurą. Nazywana “Krainą Ognia i Lodu” jest pełna ekscytujących skrajności, w której obok aktywnych wulkanów podziwia się majestatyczne lodowce, a wszechobecne gejzery kuszą podróżników swoją dziką naturą.

Islandię można odwiedzać zarówno latem, jak i zimą, a każda z tych pór zapewnia inne wrażenia. Latem można doświadczyć białych nocy, a zimą zapierającego dech w piersiach spektaklu, jakim jest zorza polarna.


Weź udział w konkursie i wygraj wyjazd do tej pięknej krainy wraz z Solistami spełniając poniższe warunki:

• wrzuć dowolną fotografię lub film na swoim koncie Instagram z odpowiedzią na pytanie „Dlaczego chcesz zobaczyć zorzę polarną”,

• post oznacz hasztagami #wposzukiwaniuzorzypolarnej #LiveToExploreMore #Vikingthebrand oraz oznacz profile @vikingthebrand oraz @intersport_pl.


Pełny regulamin konkursu znajdziesz niżej.
​​​​​​​


​​​​​​​