Dużym osiągnięciem sieci INTERSPORT jest opracowanie własnej – obecnie jednej z najpopularniejszych w Polsce – marki obuwia, odzieży oraz akcesoriów przeznaczonych dla osób uprawiających szeroko rozumiany sport outdoorowy. W ofercie McKinley kurtki cieszą się dużą popularnością, stanowiąc doskonały dowód na to, że dobra cena i jakość oraz ciekawa stylistyka mogą iść ze sobą w parze.


McKinley kurtka – najważniejsze zalety

Kurtki McKinley wykonane są ze starannie selekcjonowanych, świetnych gatunkowo materiałów, co przekłada się na ich wieloletnią odporność na codzienną eksploatację. Poszczególne ich elementy charakteryzują się również precyzyjnym wykończeniem, z dużą dbałością o detale. Jeśli chodzi o McKinley kurtka puchowa, przeciwdeszczowa czy narciarska w każdym wypadku jest również wyposażona w szereg innowacyjnych, opatentowanych technologii, które mają na celu efektywne wspieranie ubranych w nie użytkowników podczas podejmowanych aktywności.

Przeczytaj niniejsze informacje, jeśli chcesz poznać najciekawsze systemy funkcyjne, w które wyposażony jest opisywany typ odzieży McKinley. Kurtka zimowa np. może obejmować technologię VENTMAX zapewniającą odpowiednią cyrkulację powietrza materiału, co umożliwia skórze swobodne oddychanie. KurtkaMcKinley AQUAMAX będzie z kolei w pełni satysfakcjonującym rozwiązaniem dla osób, które interesuje lżejsza wersja przeciwdeszczowa. Technologia AQUAMAX nie tylko chroni ciało przed deszczem oraz wiatrem, ale również przez cały okres noszenia utrzymuje wewnątrz odzieży optymalne warunki cieplne. Amatorzy dynamicznego sportu z pewnością docenią natomiast technologię kurtek McKinley o nazwie DRY PLUS gwarantującą szybkie i efektywne odprowadzanie nadmiaru wilgoci na zewnątrz.

McKinley kurtka przeciwdeszczowa, zimowa czy narciarska w wielu różnych wariantach

Wysoka jakość, nowoczesne technologie, atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór to najważniejsze wartości, na które stawiamy, wytwarzając ubrania. Ciekawą propozycję stanowi między innymi McKinley kurtka narciarska, dostępna w wielu różnych fasonach, rozmiarach czy wariantach kolorystycznych i designerskich, tak abyś zawsze mógł lub mogła odnaleźć produkt precyzyjnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Zapraszamy do poznania wyjątkowych propozycji marki McKinley i wyboru funkcjonalnej kurtki na każdą pogodę.