Maski antysmogowe do biegania — w zdrowym ciele zdrowy wdech

Bieganie jest popularnym sposobem na poprawę stanu zdrowia i sylwetki. Buty oraz strój sportowy to jednak nie wszystko. Równie istotnym stało się posiadanie maski do biegania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów, która pozwoli Ci na zdrowy oddech podczas aktywności fizycznej.

Każda maska antysmogowa do biegania z naszego asortymentu to produkt o wysokiej jakości wykonania i estetycznym wyglądzie. Specjalny sprzęt chroni przed szkodliwym działaniem substancji znajdujących się w powietrzu, a w okresie jesienno-zimowym także przed chłodem i wiatrem. Modele zostały zaprojektowane tak, aby użytkownik nie czuł dyskomfortu podczas biegania, a nakładanie i zdejmowanie było szybkie i wygodne. Dzięki zastosowaniu elastycznego materiału oraz zapięcia typu rzep maska do biegania idealnie przylega do twarzy i głowy, nie przemieszczając się w trakcie ruchu. Zamontowane filtry najnowszej generacji skutecznie chronią przed spalinami, smogiem, kurzem, pleśnią, a także dymem. Posiadamy maski do biegania w różnych rozmiarach i kolorach, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

 

Maski antysmogowe do biegania — wartość dodana biegacza

Prezentowane w sklepie maski do biegania marki Dragon wykonane zostały ze specjalnych materiałów takich jak poliester czy neopren. Cechuje je wytrzymałość, praktyczność oraz łatwość w utrzymaniu. Maska do biegania składa się z zewnętrznej części, elastycznego zacisku nosowego, wymiennego filtra, bocznych zaworów wydechowych oraz stabilnego rzepu. Wszystkie części są lekkie i precyzyjnie ze sobą połączone, tworząc wygodną konstrukcję. Maski do biegania posiadają wielowarstwowe filtry rekomendowane przez Centralny Instytut Ochrony Pracy, który określa warunki pracy w odniesieniu do możliwości psychofizycznych człowieka. Zastosowany system HEPA należy do jednych z najskuteczniejszych rodzajów filtrów powietrza, stosowanych w urządzeniach i pomieszczeniach o restrykcyjnych wymogach dotyczących czystości powietrza. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zakupiona u nas maski antysmogowe do biegania będzie skuteczną barierą przed trującymi oraz chorobotwórczymi substancjami z powietrza.